Staffordshirský bulteriér

Tu si môžete písať jednotlivo o konkrétnych plemenách

Staffordshirský bulteriér

Poslaťod januska » 2. Feb 2006, 0:11

Chova niekto toto prekrasne a inteligentne plemeno?
januska
 

Poslaťod offca » 2. Feb 2006, 9:34

o necelé dva mesiace hej :)
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 445
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod januska » 2. Feb 2006, 10:23

Ja cca. o dva tyzdne. A uz sa neviem dockat :)
januska
 

Poslaťod offca » 2. Feb 2006, 10:42

O tom dočkávaní sa mi hovoriť nemusíš :) - spojenie sme vyberali rok, na krytie sme čakali polroka a teraz už len čakáme, kým štendulká podrastú :)

Od koho budeš mať psíka/fenku?
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 445
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod januska » 2. Feb 2006, 11:08

Budem mat psika z ch.s. jayostaff. tiez som cakala na steniatka skoro polroka. A ty budes mat psika alebo fenku? A od koho?
januska
 

Poslaťod offca » 2. Feb 2006, 11:45

My sme si vybrali ťažší oriešok - psa ku psovi. Ak z krpca vyrastie dominant, budeme mať vlasy dupkom. Ale všetko sa dá zvládnuť a toto bude psačia maturita.

Noo a pre čeňátko si ideme za Prahu - do Wizardbullu. (po ruskej fene a poľskom psovi, angl.krvných línií) :roll: :lol: - už vieš, prečo také dlhé vyberanie a preberanie?

Jaaj, tak to spojenie som si všimla.. No a tak teraz už mám všimnutých aj nových majiteľov - teba :)
Ak vieš/nevieš, na dogsk.sk - forum aktivne prispieva aj Slavo Ružička (Jayo staff)..tak si budete môcť on-line pokecať, ak niečo :)
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 445
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov


Späť na O plemenách - jednotlivo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia