[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Jack Russel Terrier

Jack Russel Terrier

Tu si môžete písať jednotlivo o konkrétnych plemenách

Jack Russel Terrier

Poslaťod bleskovka11 » 31. Aug 2009, 20:25

Chcem si kupit jack russel terriera do domu moze byvat vonku aj cez noc?????Prosim poradte mi Dakujem.
bleskovka11
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 23. Aug 2009, 15:09

Jack Russel Terrier

Poslaťod Hamper » 26. Mar 2015, 21:04

Dobry...mam fenku Jack Russel ma 6 mesiacov a jedno usko jej stale stoji a uz aj druhe sa zacina dvihat...viete mi poradit ako sa to da upravyt aby boli usla pekne sklopene? a tiez potrebujem poradit ako ju odnaucit aby ked sme vonku vzdy nieco nezrala... stava sa ze zozerie aj vykali inych psov :-( a ako ju naucit aby ked ju zavlam tak prisla...ako ked nie je nikto ani nic v okoli pride ale akonahle aj ked velmi dleko niekoho zbada alebo ked vidi ineho psa tak vobec nereaguje na zavolnanie a ked idem k nej aby som ju propol na voditko tak zuteka. Dakujem
Hamper
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 26. Mar 2015, 20:57


Späť na O plemenách - jednotlivo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť