[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - civava

civava

Tu si môžete písať jednotlivo o konkrétnych plemenách

civava

Poslaťod kokavcan » 26. Jan 2006, 18:21

mily priatelia chovatelia....dufam ze som vas pekne oslovil :wink: ....dlho sa rozhodujem pre kupu psa nejakeho maleho plemena...mozno aj koli zarobku ale aj koli poteseniu...mam sice doma aj velkeho psa(bernak), avsak nieco male mi v dome este chyba....
chcel by som sa teda poradit ci by civava bolo vhodne plemeno pre mna o priestor nejde....ci je to plemeno narocne na chov...narocnejsie ako bernsky...ci vyzaduje specialnu starostlivost...myslim nieco ako buldogy...
a este nieco...ak je to plemeno vhodne, co je dolezite si vsimat pri kupe takehoto maleho ,,nezbednika" :D ...takze zatial tolko ak by niekto mal nejake na mna dotazy...prosim ozvyte sa mi budem rad...a dakujem za kazdu radu....pekny den vsetkym..
juj neviem teraz presne co by som napisal...ale rad by som nazbieral nejake skusenosti od starsich chovatelov psov....ak budu aj oni ochotny sa s nimi podelit...a ja potom rad odovzdam tieto skusenosti dalej...
kokavcan
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 26. Jan 2006, 18:12
Bydlisko: Kokava nad Rimavicou

Re: civava

Poslaťod Hosť » 26. Jan 2006, 19:50

kokavcan píše:mily priatelia chovatelia....dufam ze som vas pekne oslovil :wink: ....dlho sa rozhodujem pre kupu psa nejakeho maleho plemena...mozno aj koli zarobku ale aj koli poteseniu...mam sice doma aj velkeho psa(bernak), avsak nieco male mi v dome este chyba....
chcel by som sa teda poradit ci by civava bolo vhodne plemeno pre mna o priestor nejde....ci je to plemeno narocne na chov...narocnejsie ako bernsky...ci vyzaduje specialnu starostlivost...myslim nieco ako buldogy...
a este nieco...ak je to plemeno vhodne, co je dolezite si vsimat pri kupe takehoto maleho ,,nezbednika" :D ...takze zatial tolko ak by niekto mal nejake na mna dotazy...prosim ozvyte sa mi budem rad...a dakujem za kazdu radu....pekny den vsetkym..



Bolo by fajn zalozit este aspon 5 tem civava. A co tak najskor nieco dokazat a vobec nezarabat.
Hosť
 

Poslaťod mimi » 29. Jan 2006, 2:08

hlavne treba dbať pri výbere aby nemala fontanelu a ak plánuješ v budúcnosti aj šteniatka,sučka nesmie byť moc malá,ale taká akurát :wink:
mimi
 

Poslaťod Hosť » 29. Jan 2006, 9:35

kokavcan,
ja len ze kôli sa pise s v- kvôli
vela stastia s tou civavou....
Hosť
 

Poslaťod mimi » 29. Jan 2006, 12:20

no, tak toto som si všimla až teraz "dlho sa rozhodujem pre kupu psa nejakeho maleho plemena...mozno aj koli zarobku , takže pardon,ale od takýchto "milovníkov" psov sa dištancujem :evil:
mimi
 

Poslaťod Hosť » 29. Jan 2006, 12:32

mimi,
mas svatu pravdu. Toto ked je milovnik zvierat,tak dakujem pekne.
Neviem,fakt neviem co si mam mysliet. A este aj pyta o radu. Toto je uz fak vrchol.... :twisted:
Hosť
 

Poslaťod ankous » 30. Jan 2006, 0:33

Iba jedna vec je jasna, ze na tom co zamyslas NEZAROBIS.
A N K O U S
www.anniegarden.sk
Obrázok užívateľa
ankous
 
Príspevky: 138
Registrovaný: 4. Okt 2005, 23:52
Bydlisko: Kosice

Poslaťod Hosť » 15. Feb 2006, 17:55

no dobre tak ked sa vam nepaci tak idem takto...ano napisal som ze chcem zarobita co je na tom...pozrite na ludi ktori chovaju psy a povedzte s urcitostou ze na tom nechcu aj nieco zarobit....povedzte mi to so stopercentnou urcitostou....sa zobudte...a este nieco...ked chcem zarobit nieco na tych psoch...neznamena to to ze ich nemam rad...a na jednej knizocke...vlastne je to nejaka zbierka knih...vola sa to ze..."chovame psy, morky, kacky, papagaje, akvariove rybky" je napisane...chovame pre krasu, potesenie, a uzitok...a toto podciarkujem...kazdu cinnost ktoru robim robim preto aby mala nejaky zmysel...a aby som z nej mal nejaky uzitok...si zlozte klapky z oci...ja neviem mam chovat psa za ja neviem priklad 25000 len preto aby som ho mal doma???ste blbí???...nebudem ho chovat len rpeto aby som ho vystavil a aby som ho potom dal zabit...takze tolkoto som chcel na margo tych co ma nepochopili....
Hosť
 

Poslaťod Hosť » 15. Feb 2006, 19:57

ty sa zobud.... Psi sa chovaju pre potesenie a ten uzitok sa mysli ako pomoc pre ludi.... A ty si nehovor chovatel,pretoze ludia, ktori maju psov za 30 000 a maju ich radi,ich nechovaju kvoli peniazom,ale kvoli ZACHOVANIU DRUHU URCITEHO PLEMENA, pretoze taky ludia ako ty, na to seru a chcu len PRACHY....
asi tak to je.....
Hosť
 

Poslaťod offca » 16. Feb 2006, 9:03

Anonym, zopakujem slová Anitram...

Aj keby si CHCEL, na tomto NEZAROBIIŠ.

Maximalne si psy zarobia samy na seba.
Bylinkárstvo je vynosnejšie.
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 445
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod Hosť » 16. Feb 2006, 15:46

ved nech si nezarobi.....
ale aspon by nemusel mat mudre reci.... mne je to tak u ri.... :roll:
Hosť
 

Poslaťod mima » 24. Feb 2006, 23:04

ahojte.Už dosť dlho planujem kupiť si fenku čivavy a určite ju raz dať pripustiť.A tak sa vas pytam že či to je pravda, že čivavy maju problemi s pôrodom.Bo nechcem aby sa jej niečo stalo :(
Mate niekto s nimi skusenosti?
mima
 

Poslaťod Ashley » 24. Feb 2006, 23:39

Čivavy moc nepoznám, skôr yorka. Ale ich najčastejšie problémy spočívajú v ich velkosti ale vo väčšine prípadov je to ok. Ak sa super staráš bude to v pohode hlavne nič nenechaj náhode a je dobré mať v zálohe veterinára ktorí príde keby niečo.

Ina pre dotyčné ktorí chce na chove zarobyť : Na chove sa nedá zarobyť možno tak vrátiť náklady. Ale nepochopím čo chceš zarobiť na čivave. Iba okrajovo si vezmi očkovania, kontroli u veterinára v kotnosti a to mávajú zväčša 1 až 2 šteniatka ktoré treba odčerviť, očkovať a dva mesiace sa o ne starať. Podla mňa je to nemožné a takým ludom nepatrí do ruky žiadne zviera!!!!!
Ashley
 
Príspevky: 79
Registrovaný: 7. Sep 2005, 1:00

Poslaťod chovateľka » 25. Feb 2006, 0:30

mima-pozri si odpoveď mimi hore,presne na to si musíš dať pozor.Ak bude fenka malá,problémom sa ťažko vyhneš.
chovateľka
 

Poslaťod Danka » 25. Feb 2006, 1:43

mimi píše:hlavne treba dbať pri výbere aby nemala fontanelu a ak plánuješ v budúcnosti aj šteniatka,sučka nesmie byť moc malá,ale taká akurát :wink:




Co to je taka akurát? Mam 8 mesačnú fenku čivavy a chcela by som aby mala raz šteniatka. Má 1,70 kg ale je menšia. Bojím sa aby nemala problémy s pôrodom /ak sa rozhodnem že ju dám nakryť./
Danka
 

Ďalší

Späť na O plemenách - jednotlivo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť