[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Čierny labrador

Čierny labrador

Tu si môžete písať jednotlivo o konkrétnych plemenách

Čierny labrador

Poslaťod domča » 7. Apr 2009, 18:42

Ahojte :D , mám čiernu sučku labradora a chcem ju dať spariť. A chcem aby boli šteniatka aj biele aj čierne. Záleží na tom, či ju dam spariť s bielym, alebo môžem aj s čiernym. Môžu byť šteniatka biele aj ked budu obaja rodičia čierni? Dakujem :lol:
domča
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 7. Apr 2009, 18:16

labradorsky retrevier-šteniatka

Poslaťod Charmed696 » 21. Máj 2009, 16:35

cau, mame tiež čiernu Labradorku a čierneho Labradora a šteniatka maju čierne aj biele.
Mojej fenky mama čierna + otec svetlý=šteniatka mali svetle aj čierne.
Mojho psa mama čierna+otec svetlý=šteniatka čierne, svetlé a hnedé, důvodom bolo že stara mama otca svetlá + starý otec hnedý= šteniatka svetlé a hnedé. všetko je dane geneticky a vždy počet šteniatok 9.

Ak chces nakrit svoju fenku tak psom, ktory mal v predkoch svetlých je predpoklad, že budu svetlé.
Charmed696
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 16. Máj 2009, 22:12
Bydlisko: Nové Zámky


Späť na O plemenách - jednotlivo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron