gordon seter

Tu si môžete písať jednotlivo o konkrétnych plemenách

gordon seter

Poslaťod mata.o » 23. Jan 2009, 10:38

Ahojte vsetci havkaci, je tu niketo s gordonikom?Mam doba irskeho setra a obzeram sa este po gordonovi!!vie mi nikto poradiť? :)
mata.o
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 23. Jan 2009, 10:31

Poslaťod Lucia.ja » 24. Jan 2009, 19:42

čawko sorry ale nemohla som si pomôcť neodpísať. a síce že aj ja mám írskeho setríka :D
čo sa tých gordonov týka myslím že na slovensku sú dosť vzácny a nie som si istá či vôbec je nejaká CHS gordonov tu u nás....no ale v kadom prípade sa môže mýliť. a neviem ani či chces s PP alebo bez ale zohnať gordona aj bez PP je hotové umenie. ja by som navrhovala sa skôr poobzerať v ČR.
Mať psa je nádherné. Je to náš priateľ, partner a obranca. Je to náš pes. My sme jeho život, láska. Bude náš verne a úprimne až do posledného dychu. Dlhujeme mu byť hodní tohto zbožňovania.
Lucia.ja
 
Príspevky: 81
Registrovaný: 22. Máj 2007, 13:31
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Poslaťod Administrátor » 24. Jan 2009, 19:51

Chovateľské stanice gordonov tu určite sú a to minimálne dve - stačí sa pozrieť do zoznamu chovateľov - tu na stránke, sú tam dve slovenské a dve české. :D
Obrázok užívateľa
Administrátor
 
Príspevky: 183
Registrovaný: 8. Jún 2005, 18:47

Poslaťod Lucia.ja » 26. Jan 2009, 18:43

Chovateľské stanice gordonov tu určite sú a to minimálne dve - stačí sa pozrieť do zoznamu chovateľov - tu na stránke, sú tam dve slovenské a dve české


ospravedlňujem sa. ale som už vyše1,5 roka mimo obrazu. keď som predtým zháňala psíka tak som sa k žiadnej nedopracovala....neviem ako je to možné.... ale možné je aj to že vtedy neplánovali žiaden vrh a tak som to pustila z hlavy :D ešte raz sa ospravedlňujem.
Mať psa je nádherné. Je to náš priateľ, partner a obranca. Je to náš pes. My sme jeho život, láska. Bude náš verne a úprimne až do posledného dychu. Dlhujeme mu byť hodní tohto zbožňovania.
Lucia.ja
 
Príspevky: 81
Registrovaný: 22. Máj 2007, 13:31
Bydlisko: Žiar nad Hronom


Späť na O plemenách - jednotlivo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia