Shih-Tzu

Tu si môžete písať jednotlivo o konkrétnych plemenách

Shih-Tzu

Poslaťod Alexa1 » 24. Nov 2008, 18:35

Ahojte :ahoj: Kto chova toto roztomile plemeno? Podeľte sa o svoje zážitky s týmito psíkmi v tejte téme a uvítam aj rady k chovu shih-tzu :youarenumberone:
Alexa1
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 24. Nov 2008, 15:59

Poslaťod kikusa » 17. Feb 2009, 15:19

ahoj mam doma dvoch sickov su to samci jeden je trikolor a druhy je cierno biely ktosi mi hovoril ze ty su vzacnejsi :D volaju sa viki a bili.....viki ma tri roky a bili ma jeden a pol roka........minuly rok sme im nasli aj sucky ale boli uz dost stare tak bohuzial z toho nebolo nic :D :D :D :D :D :D :)
kikusa
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 17. Feb 2009, 13:59

Poslaťod nicearty » 11. Jún 2009, 7:59

Ahojte, aj my mame shih tzu-psika a vola sa Barty...teraz prezivame tazke obdobie, pretoze sa liecime na boreliozu a babeziozu :cry: ma rok a stvrt a doteraz sme s nim nemali ziaden zdravotny problem...je to prekrasne stvorenie, velmi ho lubime, je to akoby nase dietatko...dava nam vela lasky :) chcela by som este dalsiu shihtzku v buducnosti, tak uvidime :) toto plemeno, je strasne hrave a mile :wink: Vsetko dobre prajeme :)
nicearty
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 10. Jún 2009, 11:36

Shih-Tzu

Poslaťod tigrica182 » 13. Júl 2010, 11:56

Ahojte - pridajte sa aj vy k nam - milovnikom rasy SHIH-TZU:
http://www.facebook.com/group.php?gid=1 ... 918&ref=ts

mozete tam prezentovat vasich psikov, predavat steniatka, pozyvat na vystavy, pochvalit sa svojimi uspechmi, ci len podelit sa s nami otatnymi o radosti a starosti s tymto psikom...
samozrejme je vsetko zadarmo.

NEVAHAJTE A PRIDAJTE SA NA NAJVACSEJ SOCIALNEJ SIETI A DAJTE O SEBE A SVOJICH PSIKOCH VEDIET
Zaneta
Obrázok užívateľa
tigrica182
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 13. Júl 2010, 11:51


Späť na O plemenách - jednotlivo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť