[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Neapolský mastin

Neapolský mastin

Tu si môžete písať jednotlivo o konkrétnych plemenách

Neapolský mastin

Poslaťod zuzanak » 22. Júl 2008, 15:20

Aké máte skúsenosti s týmto plemenom? Mám 2-ročného mladého psa a som s ním veeeeľmi spokojná, preto ma zaujíma aj názor ostatných chovateľov... :roll:
zuzanak
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 22. Júl 2008, 15:14

Poslaťod sara » 3. Nov 2008, 14:54

Mal som sučku a bohužial som o ňu prišiel takže som to dosť ťažko niesol nakoľko som bol na ňu viazany.Ale čas postupne zmiernil stratu , možno aj tym že chovam Americkych Bulldogov a tiež ich milujem .Takže pred par tyždňami sa k nam dostala sučka z Čiech s PP.Ma jeden a pol roka a hneď na prvy pohľad to bolo jasne.Teraz nas čakaju vystavy a uchovnenie.Vycvik ma za sebou a pracuje aj cez svoju mohutnosť vyborne.Stražne vlastnosti ma užasne.Behom chvile si spravila svoje teritorium a ma to pod kontrolou.Proste si myslim že všetky molossi su užasne.
sara
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 20. Dec 2007, 9:29

Poslaťod meraja » 7. Mar 2009, 10:05

Ahojte ja mám tiež neapoláka.Modrý Hugo.Má 1 rok.
meraja
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 7. Mar 2009, 9:57
Bydlisko: Ilava


Späť na O plemenách - jednotlivo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron