[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Rhodézský ridgeback

Rhodézský ridgeback

Tu si môžete písať jednotlivo o konkrétnych plemenách

Poslaťod antimka » 11. Okt 2009, 11:14

;ahojte ludia! ja sama ma rr a vobec si nemyslim ze je to nejaky tazky alebo nezvladatelny pes, ma sice este len rok, ale prejavila sa jedine jeho tvrdohlavost. poznam aj vela ludi z okolia, specialne jeho mamu ktora je tak isto maly dobrak. vciem ze tyto psi su rozny, ale myslim ze ludia si o nich nepravom myslia ze su bojovne alebo tvrde, nas rony je uzasny milacik, velmi dobry, bezproblemovy milacik rodiny. zo zaciatku sme sa aj mi obavali , kazdy vravel ako je tazke vychovat rr, mozno sa zmeni ja teraz este neviem ale teraz je proste uzasny
antimka
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 13. Nov 2008, 16:35

Re: RR

Poslaťod gemka964 » 19. Mar 2011, 10:26

pes je podľa mňa taký ako si ho človek sám vycvičí, nie sú zlé plemená, sú len zlí ľudia. Ak si s RR spravíš zlého agresívneho psa, spravíš ho takého ty...nebude sám od seba "bojový".... :)
Obrázok užívateľa
gemka964
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 19. Mar 2011, 10:22

Re: Rhodézský ridgeback

Poslaťod sibylka » 6. Nov 2012, 13:18

Ahoj :wink: mam doma skoro 2rocneho ridgebacka. mame velky dom aj dvor a napriek tomu ho mame dnu v dome. Ridgeback je velmi spolocensky pes vyzaduje pozornost, tesi sa ked pri nom stale niekto je a citi sa medzi ludmi fajn takze podla mna sa do bytu hodi :) treba sa pripravit ale na kazdodenne minimalne hodinove vychadzky a beh, hranie , nahanacky..:D vacsinu dna sice prespi ale podvvecer je neznestielny ma tolko energie ze sa to proste musi ist niekam vybit ;) a aby som nezabudla- je to tvrdohlavec :D
sibylka
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 6. Nov 2012, 13:10

Re: Rhodézský ridgeback

Poslaťod anana » 22. Feb 2013, 14:52

Moja známa má ridgebacka v byte, a zvláda to dobre.. No býva na Kramároch, a denne s ním 2x chodia na dlhé vybehanie sa. Čiže nezabudnúť na ten pohyb, inak sa to dá zvládnuť.
anana
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 22. Feb 2013, 14:45

Predchádzajúci

Späť na O plemenách - jednotlivo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron