Westhighlandský biely Terrier

Tu si môžete písať jednotlivo o konkrétnych plemenách

Poslaťod rybicka » 10. Sep 2007, 13:02

Paulik povedz mi, ako mozes psa izolovat? Staci byt s nou vonku vyvencit a natrafi niekde za rohom na psa, nez ty za ten roh prides, moze byt davno po akcii a ty o tom ani nemas potuchy. Spermie ci ludske ci zvieracie, ktore sa neujmu hned, ziju maximalne tyzden, nie je mozne, aby z druheho krytia vzisli stence z prveho krytia, to je jednoducho hlupost...je to asi tak, ako tu napisala zuzupes, ako keby biela zena ktora ma dieta s cernochom a potom sa vyspi s belochom mala aj 2. dieta cierne.....
Zaujíma ma uplne všetko o psoch. Mam 2 milacikov, krizenku husky a vlkodavku. Zboznujem ich
Obrázok užívateľa
rybicka
 
Príspevky: 523
Registrovaný: 28. Sep 2005, 7:37
Bydlisko: Skalica

Poslaťod rea » 10. Sep 2007, 14:22

paulik píše:Milá rea ja viem a psoch až až a ked sa to ešte nestalo tebe neznamena že mne nie mala som maltezáka sPP a mal šteniatka s krížencom ok pohode predali sa ale druhý krát už som ju pripustila s tiež s maltezákom S PP a šteniatka boli biele aj čierne aj ciero biele tak teraz mi povec ked sa tu tak všetci robíte mudri ako je to možne? a nemohol ju pripusti žiaden kríženec bola totiž izolovana


Paulik aj keby sa mi to stalo, viem, že príčinu treba hľadať inde, určite nebude príčina v tom, že predtým mala sučka šteniatka s krížencom, ale to je práve o tých vedomostiach, ktoré teda máš. Potom ale nechápem, prečo sa na to pýtaš. Myslela som to tak, že chovateľ, ktorý sa chystá chovať šteniatka napríklad westíkov, by mal vedieť, akej farby môžu byť, alebo čo by mohol znamenať kašeľ u psíkov a podobne. Nechcem tým povedať, že na základné veci by sa tu človek pýtať nemal, práve naopak.
Od prvého až do posledného dňa spoločného života so psom sa stávaš zodpovedným za to, čo Tvojho psa v živote stretne. Dobré, aj zlé. Skôr, ako si ho privedieš, uisti sa, že si to uvedomuješ!
http://vlcica.rajce.idnes.cz/
Obrázok užívateľa
rea
 
Príspevky: 194
Registrovaný: 4. Sep 2007, 20:43
Bydlisko: Jablonica

Poslaťod Nikka » 11. Sep 2007, 9:30

Prepac Paulik, ale neda mi sa ta opytat. Ako sa vola tvoja chovna stanica, na ktoru si robila vrh papierovych maltezakov?

To sa pytam preto, ci to neboli len zveratka s PP a neboli ani uchovnene ani nic. Bo vtedy vela kseftakov zavadza, ze ich pes ma PP a v skutocnosti ich nikdy ani nemal alebo ti moze len nejake ukazat a patria uplne inemu psovy. Inac k tym papierom, nemusel to byt ani tak preukaz povodu ako ockovaci preukaz :-) To si strasne vela ludi este stale pletie! Lebo sa mi nechce verit, ze by naozaj dvaja uchovneni maltezaci (majuci za sebou vystavy a samozrejme aj klubovu vystavu) mali takyto mix steniatok.

Taketo bludy mozes pouzivat na oblbovanie ludi, co si idu k tebe kupit nejake stena, ktore im predavas iba za ucelom zisku!
Obrázok užívateľa
Nikka
 
Príspevky: 103
Registrovaný: 13. Sep 2006, 10:36
Bydlisko: Žilina

Poslaťod Kaca » 19. Sep 2007, 11:45

No, Paulik nikde nepise, ze sa jedna o psov s PP, pise len o "cistokrvnych". Obavam sa, ze nejde o ziadnu CHS, ale o klasiku na Slovensku: predaj "cistokrvnych psov bez PP".
Vodca svorky :)
Obrázok užívateľa
Kaca
 
Príspevky: 327
Registrovaný: 12. Sep 2007, 10:56
Bydlisko: Sastin Straze

Re: Westik

Poslaťod Nils » 19. Sep 2007, 16:29

paulik píše: Ak vieta prosím poradte mi ďakujem ahojte


...paulík, tu je rada veľmi prostá a zadarmo. Začni študovať - čítaj literatúru o psoch - všetku nielen o WHT...
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 691
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Predchádzajúci

Späť na O plemenách - jednotlivo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia