írsky seter

Tu si môžete písať jednotlivo o konkrétnych plemenách

írsky seter

Poslaťod Lucia.ja » 29. Aug 2007, 12:21

ahoj dosť vážne uvažujem o kúpe tohto plemena ale ešte nie som celkom rozhodnutá a chcela by som sa poradiť s niekým kto toto plemeno už chová a má s ním skúsenosti. Za odpovede vopred ďakujem:)
Lucia.ja
 
Príspevky: 81
Registrovaný: 22. Máj 2007, 13:31
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Poslaťod marian-so » 30. Aug 2007, 10:51

Moj sused ho chova.Je to pes ktory potrebuje vela pohybu a volnosti.Pokial mu mozes venovat vela casu a mas velku zahradu tak to bude poslusny a oddany pes ale ak nie tak si ho radsej ani nekupuj
Obrázok užívateľa
marian-so
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 21. Mar 2007, 21:15

Poslaťod Beja » 30. Aug 2007, 11:45

Ahoj, Lucka!
Irsky seter je nadherny a inteligentny psik. Potrebuje velmi vela pohybu (najmenej dvojhodinove prechadzky denne!!!) a podla moznosti aj vodu (vodne toky, jazera, atď.). Jeho srst vyzaduje pravidelnu udrzbu. Je to plemeno, ktore si vyzaduje dosledne vedenie uz od malicka a vo vacsine pripadov aj pevnejsiu ruku. Niekedy maju Irske setre tendenciu byt tvrdohlave a preto by si toto plemeno mal zaobstarat skusenejsi chovatel s dostatkom volneho casu.
Beja
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 8. Jún 2007, 22:05

Poslaťod Lucia.ja » 1. Sep 2007, 20:35

vdaka za rady. mam rodinny dom s velkou zahradou a cas na psika a starostlivosť oň ho sa najde vzdy takze v tomto by nemal byt problém. skôr sa bojím o tú jeho temperamentnú povahu lebo nie som až taký skúsený chovateľ a bojím sa že nezvládnem jeho výchovu....a preto som chcela aby sa niekto som mnou podelil o svoje skúsenosti. dúfam že to zvládnem :wink:
Lucia.ja
 
Príspevky: 81
Registrovaný: 22. Máj 2007, 13:31
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Poslaťod Lucia.ja » 3. Sep 2007, 12:18

mám ešte jednu otázku. myslíte že by takýto psík dokázal ustrážiť dom aj pred zlodejmi či vlamačmi?
Lucia.ja
 
Príspevky: 81
Registrovaný: 22. Máj 2007, 13:31
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Poslaťod janka82 » 21. Mar 2008, 19:27

Lucia.ja píše:mám ešte jednu otázku. myslíte že by takýto psík dokázal ustrážiť dom aj pred zlodejmi či vlamačmi?



Ahoj. Ja mám sučku írskeho setra a nemenila by som ju za nič. Je to moj miláćik aj keď je pravda,že niekedy je naozaj tvrdohlavá,ale inak je super. Neboj sa o to či zvládneš túto povahu. Ja si myslím,že áno,lebo ani ja som nemala žiadne skúsenosti. :D
janka82
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 21. Mar 2008, 19:17

Poslaťod Lucia.ja » 22. Mar 2008, 9:36

jéééé super! konečne niekto so setrom! :D :D Ja som si moju Emu doniesla domov pred 2 mesiacmi a zatiaľ som neoľutovala. Teraz má 8 mesiacov a je to čistá pubertiačka. :)
Ako sa volá tvoj?
Mať psa je nádherné. Je to náš priateľ, partner a obranca. Je to náš pes. My sme jeho život, láska. Bude náš verne a úprimne až do posledného dychu. Dlhujeme mu byť hodní tohto zbožňovania.
Lucia.ja
 
Príspevky: 81
Registrovaný: 22. Máj 2007, 13:31
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Poslaťod janka82 » 22. Mar 2008, 10:16

Volá sa Betty a má už skoro osem rokov.Ale aj napriek tomu,je to stále hravý a šibalský pes,ktorý neobsedí na jednom mieste ani minútu :D
janka82
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 21. Mar 2008, 19:17

Poslaťod Lucia.ja » 22. Mar 2008, 10:18

Som strašne rada, že sme sa tu stretli. ja totiž nikoho so setrom nepoznám :) A odkiaľ ste?
Mať psa je nádherné. Je to náš priateľ, partner a obranca. Je to náš pes. My sme jeho život, láska. Bude náš verne a úprimne až do posledného dychu. Dlhujeme mu byť hodní tohto zbožňovania.
Lucia.ja
 
Príspevky: 81
Registrovaný: 22. Máj 2007, 13:31
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Poslaťod janka82 » 22. Mar 2008, 12:31

No aj ja poznám len veľmi málo ľudí so setrom. Ja som z Veľkého Krtíša. A vy?
janka82
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 21. Mar 2008, 19:17

Poslaťod Lucia.ja » 22. Mar 2008, 21:28

My sme zo Žiaru nad Hronom, to je asi 43km od banskej bystrici. škoda :( mohli sme dať stretko...
Betty má aj PP?
Mať psa je nádherné. Je to náš priateľ, partner a obranca. Je to náš pes. My sme jeho život, láska. Bude náš verne a úprimne až do posledného dychu. Dlhujeme mu byť hodní tohto zbožňovania.
Lucia.ja
 
Príspevky: 81
Registrovaný: 22. Máj 2007, 13:31
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Poslaťod janka82 » 22. Mar 2008, 22:31

Áno viem kde je to. Nie nemá PP. Rodičia mali,ale ona nemá lebo má nejakú chybu na zuboch.
janka82
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 21. Mar 2008, 19:17

Poslaťod Lucia.ja » 23. Mar 2008, 18:07

Mo ja tiež nemá PP, matka má ale otec nie. Mne to nevadí pre mňa aj tak najkrajšia :) Nemáš nejaké foto?
Mať psa je nádherné. Je to náš priateľ, partner a obranca. Je to náš pes. My sme jeho život, láska. Bude náš verne a úprimne až do posledného dychu. Dlhujeme mu byť hodní tohto zbožňovania.
Lucia.ja
 
Príspevky: 81
Registrovaný: 22. Máj 2007, 13:31
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Poslaťod Lucia.ja » 30. Mar 2008, 15:32

ahoj jani :D dlho som tu nebola. ako sa má bettynka? máš aj nejakých iných havkáčov? :)
Mať psa je nádherné. Je to náš priateľ, partner a obranca. Je to náš pes. My sme jeho život, láska. Bude náš verne a úprimne až do posledného dychu. Dlhujeme mu byť hodní tohto zbožňovania.
Lucia.ja
 
Príspevky: 81
Registrovaný: 22. Máj 2007, 13:31
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Poslaťod Igor Marton » 26. Mar 2009, 16:30

My sme mali sučku írskeho setra, no bohuzial v januari nam na rakovinu zomrela. írsky seter je ozaj nadherny psik a sme rozhodnuty kupit si ho znovu.Mame vazny zaujem o kupu tohto psika. Ak by ste niekto o niecom vedeli, prosim kontaktujte nas na email. Budeme vam naozaj vdacny...[/b]
Igor Marton
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 26. Mar 2009, 16:22


Späť na O plemenách - jednotlivo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron