ZLATY RETRIEVER

Tu si môžete písať jednotlivo o konkrétnych plemenách

Zlatý retriever

Poslaťod Lenka_T » 25. Jan 2007, 16:02

Chcem si kúpiť zlatého retrievra len sa neviem rozhodnúť či sučka alebo psík poradíte mi??
Obrázok užívateľa
Lenka_T
 
Príspevky: 32
Registrovaný: 15. Jan 2007, 20:51
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Poslaťod dexter13 » 25. Jan 2007, 18:33

No neviem, musim sa sama rozhodnut :wink: Podla mna zeny by mali mat fenky, lebo ja som to uz olutoval, ze som si zobral fenu, vobec jej nerozumiem /nie som zena :lol: /
Obrázok užívateľa
dexter13
 
Príspevky: 408
Registrovaný: 22. Jan 2007, 10:02

Zlaty retriever

Poslaťod Zuzana » 27. Feb 2007, 18:21

Ahoj Lenka.Psy su vacsi,mohutnejsi,tazsi a niekedy aj drahsi... sucky su kludnejsie, ja mam tiez jednu, je strasne zlata, ale ja mam taku smolu, ze uz ako moja druha sucka ma nadory v mliecnych zlazach a postupne jej kazdu zlazu musime dat operovat, ja fakt neviem ze preco sa jej to stalo, moja prva sucka nemala steniatka, tak som si myslela, ze preto, ale tato mala a ajtak.Tak neviem.Ale krasne na suckach je aj to, ked maju steniatka.U psoch sa mi nepaci ze vsade pisaju :lol: a ked na nich pride tak su jak besny.Sucku zas treba chranit ked sa hara ako oko v hlave tak si oprav plot ked nejaky mas, nas 2 metrovy plot bol sice dobry ale dajaky pes ho ajtak raz v noci preskocil a uz bolo. Zo zlateho retrievera boli zrazu cierne steniatka. Psa som este nemala, ale aj so suckou mam co robit.Je to totiz velky a silny pes tak mysli na to.Drzim palce
Zuzana
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 1. Apr 2006, 19:33

Poslaťod Lenka_T » 27. Feb 2007, 19:47

Velmi pekne vam dakujem za odpovede a Zuzi ty mas sucku s pp ci bez ?? :roll: :roll:
Obrázok užívateľa
Lenka_T
 
Príspevky: 32
Registrovaný: 15. Jan 2007, 20:51
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Poslaťod SH a perzska macka:) » 27. Feb 2007, 21:13

ahoj,
ja mam tiez sucku a mozem povedat, ze by som si zobrala dalsiu :D Mali sme aj psa (irskeho setra), ja som ho sice nevychovavala, ale bol to zvacsa ignorant, tvrdohlavec, ale aj tak sme ho mali radi:) Moju sucku som si vychovala sama (teraz 13mes.) a som spokojna celkovo s vychovou aj ked to niekedy nebolo jednoduche (puberta..), ale teraz je to uz v pohode :wink: Kazdy mame ine skusenosti, ale ja by som brala opat sucku 8) Haranie nebol aspon u nas zatial problem a pri tom nasi susedia maju zlateho retrievra, on si to vsimol az na konci harania ze sa vlastne hara, take motovidlo a pri tom ma 6rokov. Ale moja sucka sa ani povahovo nezmenila, bola aj je taka ista ako predtym.
SH a perzska macka:)
 
Príspevky: 140
Registrovaný: 10. Apr 2006, 19:32

Kto má zlatého retrievra??

Poslaťod Lenka_T » 28. Feb 2007, 20:14

Ahojte sem môžete písať všetci čo máte zlatého retrievra a mohli by ste napísať aj kde bývate??či náhodou niekde poblízku mna náhodou. :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Lenka_T
 
Príspevky: 32
Registrovaný: 15. Jan 2007, 20:51
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Poslaťod Zuzana » 28. Feb 2007, 21:54

Ahoj Lenka.Mam sucku bez PP ale rodicia mali PP.Potom napis ako si sa rozhodla.ahoj :D
Zuzana
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 1. Apr 2006, 19:33

ZLATY RETRIEVER

Poslaťod angelika1000 » 9. Apr 2007, 22:50

KTO MI PORADI MAM 2ZLATYCH RETRIEVEROV MAJU 4MESIACE SU TO FENKY A SESTRY V POSLEDNEJ DOBE SA DOST CASTO BIJU O JEDLO AKO TOMU ZABRANIT?NIE JE TO TYM ZE BY SOM ICH MALO KRMILA SU TUCNE A MOHUTNE ALE TA DOMINANTNEJSIA NECHCE TEJ DRUHEJ DOVOLIT JEST TAKY ISTY PROBLEM MAM AJ S MOJIMI DVOMI JORKSIRMI ALE TO SU PSY.A AKO MAM NAUCIT MOJE RETRIEVERKY ZAKLADNYM POVELOM?VOBEC SA NA TO NESUSTREDIA TYM ZE SU DVE NEVIEM AKO ZACAT A AKO ICH TO NAUCIT.PROSIM PORADTE
angelika1000
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 26. Mar 2007, 14:58

jedlo

Poslaťod gabika » 10. Apr 2007, 11:41

Ja mam tiez yorkshira, ktory kvoli jedlu a navyse ani nie svojmu skoci do nemeckeho ovciaka, ktoreho mame tiez v rodine. My sme to vyriesili, tak ze ked jedia tak ich od seba oddelime, aby jeden druheho nevideli jest. A zvlast ten moj maly cert, lebo ten velky mu akosi nevie ukazat ze kto je tam pan a navyse je starsi o 8 rokov.
Takze moja rada je oddelit ich od seba ked zeru.
gabika
 
Príspevky: 19
Registrovaný: 4. Sep 2005, 19:33

Poslaťod angelika1000 » 10. Apr 2007, 11:53

DAKUJEM ZA RADU NAS MALY JIMMY TIEZ TOTO ROBIEVA A ZABRDA DO VELKYCH RETRIEVEROV JE TO MALY SATAN :D
angelika1000
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 26. Mar 2007, 14:58

Poslaťod Michaela » 10. Apr 2007, 12:54

cvicit ich musis oddelene, aby sa navzajom nevyrusovali
Michaela
 
Príspevky: 255
Registrovaný: 31. Mar 2006, 7:33
Bydlisko: Banská Bystrica


Späť na O plemenách - jednotlivo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia