[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Weimarsky stavac

Weimarsky stavac

Tu si môžete písať jednotlivo o konkrétnych plemenách

Poslaťod Shomy » 12. Mar 2008, 14:03

no hej, vajicka dostane cez vikend ako sviatocne zradlo ale prdi od pondelka do nedele :D
Shomy
----------------------
*16.6.2007
Obrázok užívateľa
Shomy
 
Príspevky: 19
Registrovaný: 26. Nov 2007, 18:35
Bydlisko: velky grob

weimarský stavač

Poslaťod lauda82 » 27. Apr 2008, 11:25

vidím, že toto plemeno je tu dosť populárne.... ja som našiel pred nedávnom tento pekný portál www.weimaran.sk je venovaný weimarkom tak skúste pozreť, sú tam aj nádherné fotky malých weimarkov. :lol:
lauda82
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 27. Apr 2008, 11:17

Weimarsky stavac

Poslaťod Peter a Heda » 7. Máj 2008, 23:48

Ahojte, chova niekto par weimarskych stavacov /psa a fenu/ v jednom dome? Ake su vase skusenosti s chovom paru? Hlavne ako to riesite pocas harania feny? Mam fenu a chcel by som si kupit aj psa, ale nechcem odchovavat stenata. Alebo je lepsie v mojom pripade kupit radsej dalsiu fenku..? Viac sa mi paci pes pre svoju mohutnejsiu stavbu tela. Podeli sa niekto o skusenosti..?
Peter a Heda
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 8. Máj 2007, 15:47
Bydlisko: Vrútky

co mate nove weimaraci?

Poslaťod Brix » 15. Okt 2008, 9:51

Ahojte, davno sa nikto z weimarakov neozval. Chapem aj my sme boli dost zaneprazdneni. Co robia tie Vase sidla? Nas sa momentalne malymi krockami zacina pripravovat na vyhladavanie osob v ruinach a v lese (plosne vyhladavanie). Po svadbe jeho majitelov konecne mozme zacat pracovat a Brixik sa z toho velmi tesi.
PS: napiste co mate nove
5-ka[/url]
Obrázok užívateľa
Brix
 
Príspevky: 32
Registrovaný: 19. Jún 2007, 16:24
Bydlisko: BB

Re: weimarsky stavac

Poslaťod Dubi » 17. Jún 2010, 18:17

Ahojte,
cakame na 2 male sucky Weimarov a kedze ich budeme mat vonku rozmyslame o voliere..Co by ste mi poradili kupit velku volieru s dvomi budami alebo im postaci len jedna buda alebo by bolo lepsie keby ma kazda sucka svoju volieru..To skor tak do buducna ma zaujima ze ake mate skusenosti so znasanim sa dvoch sestier a ci nebudu voci sebe agresiivne...Dakujem za odpoved :-)
Dubi
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 17. Jún 2010, 18:05

Re: weimarsky stavac

Poslaťod DoDcHi » 26. Jún 2010, 12:20

Ahojte prosím vás mohli by ste ísť navštíviť stránku http://www.korelachochlata.jex.cz je tam písane o všetkých papagájoch,vtákoch a informácii o výbave klietke,inzerciu(kúpa,darovanie,predaj),o hniezdení,rozmery budky,a iné info o nich(ako im nasadzovať krúžky,...)!!!za pochopenie ďakujem!!! :D PROSÍM ZA ODMENU DOSTANETE ADMINSTVO NA STRÁNKE NA 2ROKY!!!BUDETE MOCŤ STRÁNKU UPRAVOVAŤ,TVORIŤ NOVÉ RUBRIKY,ZMENIŤ VZHĽAD,PRIDAŤ TEXT,FÓRUM,DISKUSIU,...DAŤ INÉHO REGISTROVANÉHO ČLENA POD ADMINOM,ADMINOM,ZOBRAŤ MU ADMINSTVO,ZABLOKOVAŤ MU STRÁNKU NA 1ROK,2ROKY,3ROKY,4ROKY,5ROKOV,6ROKOV,7ROKOV,8ROKOV,9ROKOV,10ROKOV,ALE AJ NAVŽDY!!! :D PROSÍM VÁS O NÁVŠTEVU TEJTO STRÁNKY ĎAKUJEM JE TAM PÍSANE AJ O PSOCH A PLEMENÁCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D ĎAKUJEM
DoDcHi
 
Príspevky: 32
Registrovaný: 25. Jún 2010, 17:40

Re: Weimarsky stavac

Poslaťod andrea23 » 8. Okt 2016, 21:52

ja som kupila mojmu pelech z cordury. Konkretne tento: https://najzoo.sk/pelech-pre-psa-cesar- ... zovo-hnedy

a rovno som zobrala aj obojok od nich. Maju tam velmi pekne a zevraj rucne vyrabane: https://najzoo.sk/sunset-siroky-obojok
andrea23
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 8. Okt 2016, 21:44

Predchádzajúci

Späť na O plemenách - jednotlivo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť