Weimarsky stavac

Tu si môžete písať jednotlivo o konkrétnych plemenách

Poslaťod Ivka » 15. Nov 2007, 16:46

nie su v koterci, len su dobre vycviceni.... moj este neni :(
Ivka
 
Príspevky: 139
Registrovaný: 22. Mar 2007, 12:14
Bydlisko: BA

Poslaťod Jaro » 15. Nov 2007, 17:45

Eva K. píše:Ja na čistenie dávam na kefku sódu bicarbonu. Keď to funguje u mňa a mám
vyrajbované zuby, tak to môže fungovať aj u psa. A chutí jej to.
A čo sa týka Jara má asi dokonalých psov. My nie :cry:


Dokonaly ani zdaleka nie koker sice skoro ale mrcha hovorit sa nechce naucit a svajciar ten sa este len uci byt dokonaly heheheheh
Obrázok užívateľa
Jaro
 
Príspevky: 411
Registrovaný: 1. Nov 2005, 15:39
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Van » 15. Nov 2007, 19:52

Jaro píše:
Dokonaly ani zdaleka nie koker sice skoro ale mrcha hovorit sa nechce naucit a svajciar ten sa este len uci byt dokonaly heheheheh
ten uz vie citat a uci sa pisat? :lol: dobry zaciatok 8) :D
Obrázok užívateľa
Van
 
Príspevky: 237
Registrovaný: 29. Jún 2006, 21:14
Bydlisko: BA

Poslaťod Eva K. » 16. Nov 2007, 9:52

No Jaro, tak moja v tom hovorení je lepšia. Ona keď sa zobudí, tak normálne keď jej poviem ahoj, tak sa nahlas smeje a vydáva také zvuky ako ahoj.
Ona je vôbec taký smejko. Keď stretneme niekoho koho má rada,
skrčí noštek a vycerí zuby a celá sa vlní. Je to strašne smiešne. Prvý pes to nerobil.
A kedy tvoj koker pôjde do prvej triedy? :lol:
E+E
Obrázok užívateľa
Eva K.
 
Príspevky: 122
Registrovaný: 12. Sep 2007, 12:46
Bydlisko: Bratislava

divné chúťky weimarakov

Poslaťod Brix » 16. Nov 2007, 11:22

Po dlhsom case sa ozyvame z BB. V stredu som skoro dostala zastavu srdca, ked som videla co vysrstil. Riadne som nedovrela dvere a Brixik sa dostal dnu. Kedze je to strasna nuda, kym je panicka v praci, co tak nieco roztrhat a rozhryst. V podstate v tej miestnosti, jkde sa dostal, toho vela na zozratie nie je len cele vrece granul, nejake stare topanky... ale toto ho nezaujalo. Objektom jeho tuzby sa stal novy bojler, ktory nam na druhy den mali prist majstri vymenit za ten stary, ktory nam zacal tiect. Ked citam Vase spravy vidim, ze ti vasi weimarici su riadni experti, ale pochutil si uz niektory z nich na bojlery? Hruby alobal s polystyrenom ako izolaciou bol uplne vsade, len dufam, ze nie aj v Brixovom bruchu. Takze ked som to videla nevedela som od radosti co robit, ci riadit, ci rozmyslat o banke kde si poziciam na dalsi bojler alebo o navsteve veterinara. Nastasie novy bojler kupovat nemusime, upratal priatel a dufam ze neuvidime ani veterinara, ktoreho mimochodom Brixik miluje.
Pa a drzte sa
PS 1: Su to sice nase zlaticka ale terorizovat nas nemusia.
PS 2: S tym pozieranim sme natom podobne.
Obrázok užívateľa
Brix
 
Príspevky: 32
Registrovaný: 19. Jún 2007, 16:24
Bydlisko: BB

Poslaťod Eva K. » 20. Nov 2007, 13:09

Teda Brix, ten tvoj havino nie je vôbec malicherný, vybrať si zrovna boiler.
Ale, že sa nepustil do granulí sa čudujem, naša by ich hneď načala.
No, ale pre všetkých na tomto fóre. Musím sa pochváliť.
Moja Elis už nežerie bobky. Včera sme boli ráno na lúke a boli tam bobky od srnky. Samozrejme, že si jednu dala. Zrevala som na ňu nesmieš, keď si išla pochutnávať na druhom, chytila som klúče a hodila ich do nej. Trafila som tesne vedľa. Kľúče buchli o zem a zaštrngali, tak to nechala tak.
Keď sme sa vracali, naschvál som išla s ňou okolo bobkov. Keďže som bola pri nej len sa oblizla a nezobrala si. Tak som ju lákala stále bližšie a keď si išla len pričuchnúť, hodila som vedľa nej tie kľúče, tak aby sa jej dotkli.
Okamžite odskočila a už si bobky nevšimla.
Dnes sme išli znova okolo, zacítila ich, oblizla sa, ale išla ďalej / asi bola veľmi smutná/, ale ja veselá :lol: Tak dúfam, že nejásam skoro a že jej to vydrží.
E+E
Obrázok užívateľa
Eva K.
 
Príspevky: 122
Registrovaný: 12. Sep 2007, 12:46
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Van » 20. Nov 2007, 13:49

Eva K. píše:...chytila som klúče a hodila ich do nej....
hadzanie klucov sa velmi rychlo stava podvedomym pohybom, tak pozor na to :) Ja som takto predminulu zimu hladala kluce v polmetrovom zaveji snehu asi 3 hodiny, kym som sa k nim dopatrala a to uz som to videla veeeelmi cierne...bouzial, pes mi pomoct nemohol, mal len par meciacov a obrovsku srandu z prehadzovaneho snehu...tak to len ako varovanie. To bolo pre mna poucenie a odvtedy kluce uz nehadzem :D
Obrázok užívateľa
Van
 
Príspevky: 237
Registrovaný: 29. Jún 2006, 21:14
Bydlisko: BA

kľúče

Poslaťod Brix » 20. Nov 2007, 15:34

Mne na cvičáku odporúčali nakúpiť si krúžky a priviazať na ne niečo krikľavé (stušku...), ale aj tak sa vraj môžu stratiť, no aspoň sa dostanem domov. Čo je horšie vraj aj na takéto vyrušenie pri neželanej aktivite si pes časom môže zvyknúť.
A čo sme zažili včera? "Lov" na ovečky... Naštastie sa mi ho nakoniec podarilo odvolať inak by šedivý asi zažil čo to je dostať palicou od pastiera.
Obrázok užívateľa
Brix
 
Príspevky: 32
Registrovaný: 19. Jún 2007, 16:24
Bydlisko: BB

Poslaťod ...repr^zent » 20. Nov 2007, 20:01

Van píše:hadzanie klucov sa velmi rychlo stava podvedomym pohybom, tak pozor na to :) Ja som takto predminulu zimu hladala kluce v polmetrovom zaveji snehu asi 3 hodiny... odvtedy kluce uz nehadzem :D
Pripajam sa. :lol:
Akurat nie sneh, ale tma jak v prdeli, listie a hodil som ich tak daleko, ze som to po hodine vzdal, isiel domov a o 1:30 spravil budiiicek. :roll:
Nasiel som ich az rano, ale teraz dost funguje ked uz s nimi len zahrkam. :twisted:

Moj uchyl len lize curanice po fenkach (tuk-tuk). :wink:
Obrázok užívateľa
...repr^zent
 
Príspevky: 461
Registrovaný: 4. Okt 2007, 2:26
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Zolo » 20. Nov 2007, 23:04

IMHO, raz sme takto robili púšťačku na cvičáku s retiazkou. Bol som vylosovaný ako hádzač, lenže miesto psa som trafil figuranta. Tuším do kolena... Tak mi chlapci chceli kúpiť plyšového medveďa, aby som si doma trénoval (hádzanie!!!). Nechceš si to doma skúšať aj Ty :wink: ?
Zolo
 
Príspevky: 362
Registrovaný: 5. Okt 2007, 10:04
Bydlisko: BB

Poslaťod Shomy » 26. Nov 2007, 18:44

Zdravim vas,
takze som tu novy, volam sa SHOMY a som 5 mesacne straaasne sede psisko a som strasne zvedavy. Zdravim Sukmenovcov !
Shomy
----------------------
*16.6.2007
Obrázok užívateľa
Shomy
 
Príspevky: 19
Registrovaný: 26. Nov 2007, 18:35
Bydlisko: velky grob

Poslaťod raky » 26. Nov 2007, 22:05

a aj strašne pekné psisko, len nezabudni dôkladne socializovať...máš na to vek a čochvíľa už môže byť neskoro...
Obrázok užívateľa
raky
 
Príspevky: 247
Registrovaný: 9. Nov 2007, 1:52

Poslaťod Shomy » 27. Nov 2007, 12:30

Raky, a ty nas poznas ?
Shomy
----------------------
*16.6.2007
Obrázok užívateľa
Shomy
 
Príspevky: 19
Registrovaný: 26. Nov 2007, 18:35
Bydlisko: velky grob

Poslaťod raky » 27. Nov 2007, 12:40

Určite nie, ale rasu áno a keď som pred časom kupoval psa, tak Tvoj bol jeden z vyvolených....Preto vravím - nádherný pes. A o socializácii som písal z vlastnej skúsenosti, určite príde čas, keď sa skúsi presadiť...
Obrázok užívateľa
raky
 
Príspevky: 247
Registrovaný: 9. Nov 2007, 1:52

Poslaťod Shomy » 27. Nov 2007, 12:49

Aha, jasne. No akurat teraz si pobudol doma asi mesiac, lebo mu operovali nejaky nador na labke, takze sa velmi nesocializoval... len co nam oprdel cely dom, potvora. Mimochodom, majitelia weimarov, je to bezne ze tieto psy tolko prdia ? :D
Shomy
----------------------
*16.6.2007
Obrázok užívateľa
Shomy
 
Príspevky: 19
Registrovaný: 26. Nov 2007, 18:35
Bydlisko: velky grob

PredchádzajúciĎalší

Späť na O plemenách - jednotlivo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron