americky buldog

Tu si môžete písať jednotlivo o konkrétnych plemenách

americky buldog

Poslaťod marek2 » 23. Okt 2005, 12:53

chcem si kupit toto plemeno chova ho niekdo?
marek2
 

AMERICAN BULLDOG

Poslaťod miro » 23. Okt 2005, 17:50

Mam chovateľsku stanicu a profesionalne cvičim psov.Ak maš o toto plemeno zaujem tak sa ozvi na 0905572161 , a dohodneme sa či chceš psika s PP alebo bez PP. šteniatko alebo staršie psiky mam k dyspozicii aj u chovateľov v Čechach a Maďarsku, Rad ťa uvitam u nas a ja ti poukazujem rôzne formy AB a tiež predvediem ukažky vycviku.Ďalej mam rôzne časopisi tykajuce sa American Bulldog. Tak sa maj a ak maš zaujem ozvi sa.
Jachyme hoď ho do stroje
miro
 
Príspevky: 15
Registrovaný: 18. Okt 2005, 9:15

Re: AMERICAN BULLDOG

Poslaťod NIKA » 23. Aug 2006, 11:19

miro píše:Mam chovateľsku stanicu a profesionalne cvičim psov.Ak maš o toto plemeno zaujem tak sa ozvi na 0905572161 , a dohodneme sa či chceš psika s PP alebo bez PP. šteniatko alebo staršie psiky mam k dyspozicii aj u chovateľov v Čechach a Maďarsku, Rad ťa uvitam u nas a ja ti poukazujem rôzne formy AB a tiež predvediem ukažky vycviku.Ďalej mam rôzne časopisi tykajuce sa American Bulldog. Tak sa maj a ak maš zaujem ozvi sa.
Skoda,že bývam tak daleko.Prišla by som hned.Dačomu by som sa aspon aj priučila.
NIKA
 

Re: AMERICAN BULLDOG

Poslaťod Michaela » 23. Aug 2006, 12:28

miro píše:Mam chovateľsku stanicu a profesionalne cvičim psov.Ak maš o toto plemeno zaujem tak sa ozvi na 0905572161 , a dohodneme sa či chceš psika s PP alebo bez PP. šteniatko alebo staršie psiky mam k dyspozicii aj u chovateľov v Čechach a Maďarsku, Rad ťa uvitam u nas a ja ti poukazujem rôzne formy AB a tiež predvediem ukažky vycviku.Ďalej mam rôzne časopisi tykajuce sa American Bulldog. Tak sa maj a ak maš zaujem ozvi sa.


ako vyzera americky buldog? poprvykrat o nom pocujem. poznam anglicky buldogov, francuzskych buldockov, ale o americanovy pocujem prvykrat.
Michaela
 
Príspevky: 267
Registrovaný: 31. Mar 2006, 7:33
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: AMERICAN BULLDOG

Poslaťod offca » 23. Aug 2006, 16:14

Michaela píše:ako vyzera americky buldog?


Obrázok

Takto :wink:
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 445
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod Michaela » 23. Aug 2006, 16:43

diky offca. a je pekny.
Michaela
 
Príspevky: 267
Registrovaný: 31. Mar 2006, 7:33
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod offca » 23. Aug 2006, 16:52

Videli ste filmiky "Neuveriteľná cesta1,2"?
Dva psy, jedna mačka, kecali medzi sebou...ten mladučký Chance bol americký buldog. Taká ľahšia typpa..
Tam sa mi veľmi zapáčil Keby bola istota, že z toho a toho spojenia genov vzíde práve také niečo ľahšie, vrtalo by mi toto plemeno hlavou, čo sa výzoru týka. Povahou to zrejme bude ďalší viac-menej typický moloss..
Teda zrejme tiež taký menej-športovec, takže v tomto smere je argentina skvelá.
Keby som ale žila niekde v Australii, kde su AD zakázané, pokial by som sa neodsťahovala :D , asi by som uvažovala práve nad svorou amerických buldogov (nie tak buldočích typov)
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 445
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov


Späť na O plemenách - jednotlivo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron