Tibetsky spaniel

Tu si môžete písať jednotlivo o konkrétnych plemenách

Tibetsky spaniel

Poslaťod ShellyWebster » 11. Okt 2005, 20:45

Zaujimalo by ma, kolko moze stat Tibetsky spaniel s PP? A ci su na slovensku nejake chovne stanice. Na nete som ziadne nenasla, len ceske. Dik za kazde info
ShellyWebster
 

Tibetsky spaniel

Poslaťod Hosť » 6. Nov 2005, 19:53

Toto plemeno si nekupuj a obvzlást na slovensku neni chovatelska stanica tohoto plemena! Ja som to mal a hned som to dal prec! To steka strasne silno, az ti praskaju usne bubienky! Skrabe to jak dive, a nema to rado deti a cudzich ludi! Na ulici ti urobi hanbu a je velmi tvrdohlavy! Ved si na tejto stranke o nom precitaj, ale tam skryvaju ze to neni dobry pes! Sice je pekny ale povahu nema dobru! :!: :twisted:
Hosť
 

Tibetsky spaniel

Poslaťod Tano » 14. Nov 2005, 12:11

Ja som mala tibetaka a bola som s nim maximalne spokojna,myslim ze je to hlavne o vychove.
Kedze sme v tom case mali 2 male deti viem s určitostou povedat že deti mal rad, mohli s nim robit co chceli, aj brat jedlo z misky a ani raz sa nestalo ze by to nich co i len raz zavrcal.
Ohladom stekania aj ked vyzera ako "gaucak" je to aj strazny pes, ale to neznamena ze steka iba tak .Steka len ked ma na to dovod.
Srst kedze ma dlhsiu treba ho aspon raz do tyzdna vycesat a ziadne ine extra upravy si nevyzaduje.
Ohladom skrabania nemali sme tento problem :-)
Takze moj pohlad na dane plemeno - je to super pes . Radsej kupit psa s PP aspon viem co kupujem .Je to na vela rokov tak si treba dokladne vybrat.
Pes je odrazom pana :-)
Tano
 

Poslaťod Hosť » 21. Dec 2005, 12:46

tibeťania sú fantastický povahou nekonfliktný ale svoje si vedia ochrániť voči ostatným psom neagresívny mám fenku 5 ročnú fantastická mamina a rodinný klaun susedia ju zbožňujú držte sa hesla Pes je obrazom svojho pána :idea:
Hosť
 

Poslaťod Hosť » 5. Jan 2006, 21:16

Je aj v Košiciach chovateľská stanica,len treba lepšie hľadať,ja mám lhasa apso a v klube máme pani ktorá má toto plemeno.Musím Ti povedať,že tibetské plemená sú fantastické.proste sú to osobnosti to vidím aj na mojich šteniatkach,každé je iné a to nie je pes,ale člen rodiny. Kontaktuj si Klub Lhasa apso p.Kuriša a on Ti dá kontakt
Hosť
 


Späť na O plemenách - jednotlivo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron