malý bradáč

Tu si môžete písať jednotlivo o konkrétnych plemenách

Poslaťod simone » 24. Okt 2005, 21:49

ashley: fellicity@zoznam.sk
nevadi, ze nie si odbornik. urcite si na tom lepsie ako ja. ako dlho uz psov trimujes?
simone
 

Poslaťod Ashley » 24. Okt 2005, 22:08

Máš doma internet? Máš správu na tvojej adrese. Kolko máš rokov?
Ashley
 
Príspevky: 79
Registrovaný: 7. Sep 2005, 1:00

Poslaťod Maja » 25. Okt 2005, 0:04

Ashley, nohy holíš strojčekom? :shock:
Maja
 

Poslaťod Ashley » 25. Okt 2005, 0:10

Maja máš bradáča? Lebo myslím že všetci im holia PACKY!!!!!
Ashley
 
Príspevky: 79
Registrovaný: 7. Sep 2005, 1:00

Poslaťod Maja » 25. Okt 2005, 0:36

Ashley,mám pár kúskov doma :wink:
Strojčekom robiť packy som ešte nepočula,to by som si ani netrúfla.
Maja
 

Poslaťod Ashley » 25. Okt 2005, 0:44

No potom neviem ja sice nemam konkrétne bradáča ale teta má výstavného a u nej je to normálne a aj u väčšiny chovatelov. používaš strojček? Lebo holenie paciek je bežné trochu asi odbočím ale taký koker by sa bez toho nezaobyšiel.
Ashley
 
Príspevky: 79
Registrovaný: 7. Sep 2005, 1:00

Poslaťod Maja » 25. Okt 2005, 1:36

Ashley, ja mám tiež výstavé kúsky,takže sa naupravujem až až :lol:
Veď hej,aj mojim zarastajú packy naspodu,ja tam používam radšej nožnice.A sú pekne štekliví na labkách tí moji :lol: .Strojček používam,na hlavu,krk a prdelku,inak tiež poctivo trimujem.
Pre ostatných: dobré je pred trimovaním trimovákom vyčesať podsadu,trimovák priložiť na srsť naplocho a krátkymi pohybom potiahnuť.Potom sa oveľa ľahšie trimuje,keď tam už mäkká podsada "nezavadzia".Dôležití je mať aj správny trimovák,jeden s redšími zubami na telo a druhý s hustými na hlavu.Vyčesávať treba tým hustým. A hlavne nepoužívať tie "žiletkové" trimováky.:wink:
Maja
 

Poslaťod Ashley » 25. Okt 2005, 2:07

Maja, odkial si? Ja sa rada priučím lebo určite neviem všetko. Ale holenie je rýchlejšie a podla mna menej nebezpečné ako nožnice. Tiež mám dve potvori, riadne chlpaté a šteklivé.
Ashley
 
Príspevky: 79
Registrovaný: 7. Sep 2005, 1:00

Poslaťod simone » 27. Okt 2005, 21:35

maja: ako mam vycesat tu podsadu? nerozumiem, neviem si to predstavit. co myslis tym, ze polozit trimovak naplocho a potiahnut? prstom si zachytis srst a potiahnes? alebo nic nechytas prstom? ked to len tak polozim na srst a potiahnem, aj nieco vycesiem? neviem si predstavit ako to myslis...nemas nejake video? alebo aspon fotky, ako mam chytit ten noz a ako vycesavat podsadu a ako trimovat? to by bolo super
simone
 

Poslaťod ??? » 12. Nov 2005, 6:25

Simone, asi Ti ťažko ktokoľvek poradí tak ako by si chcela. Všetko sa nedá popísať a vidieť. Ale veď zober svojho psíka a zanes ho ku chovateľovi, ak je solídny upraví Ti ho dokonca zadarmo a ty sa môžeš pritom pozerať, ako to robí a môžeš si to možno aj vyskúšať.
???
 

Poslaťod Hosť » 26. Nov 2005, 14:54

lenze ja mam bezpapieroveho psa...a ten pan, od ktoreho ho mame, ani netusi, co slovo trimovat znamena...
Hosť
 

Predchádzajúci

Späť na O plemenách - jednotlivo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia