maltezacik - srst

Tu si môžete písať jednotlivo o konkrétnych plemenách

maltezacik - srst

Poslaťod mini » 11. Aug 2006, 15:15

mam rocneho maltezacika, ktory s astrasne nerad cese. vzdy ked niekam ideme tak mu dam kozeny obojok po ktorom ma stale v srsti take hrcky ktore nejde vycesat. keby som mu dala ten postroj miesto obojku pomohlo by mu to? ma niekto podobnu skusenost? budem rada za kazdu odpoved 8)
mini
 

Poslaťod anitram » 11. Aug 2006, 18:32

na to cesanie si zvykne, ked sa to stane pravidlom, jednoducho teraz sa cese a hotovo, mam yorkinu a tiez zo zaciatku tym nebola nadsena, aj teraz ked vidi hreben, tak sa schovava, ale akonahle zacnem cesat, tak drzi, s obojkom mam ten isty problem, ale len ked ju mam na voditku, tak sa jej to toci okolo krku a robia sa jej splsnatene hrcky, ktore jej raz za den vycesavam, ked chodi bez voditka, tak sa jej to nehrckuje, mala som na nej aj postroj, ale na chrbte sa jej z toho osuchala pokozka a mala lupiny, ale maltezak sa mi zda, ze ma hustejsiu srst, a ked sa kupi presna velkost, ze mu to nebude lietat po chrbte, tak by to malo byt v pohode, myslilm
Obrázok užívateľa
anitram
 
Príspevky: 207
Registrovaný: 27. Dec 2005, 11:01

Srsť maltezáčika

Poslaťod Bína » 13. Aug 2006, 2:29

Keď je maltezáčik výstavný, nemôže chodiť von na obojku, lebo mu vytrhá srsť a v postroji už absolútne nie! Keď s ním výstavy neplánuješ, zváž, či by nebolo praktickejšie ho ostrihať. :P
Bína
 

Poslaťod Hosť » 31. Aug 2006, 20:26

Nemusíš ho hneď strihať,aj ja mám psíkov dlhosrstého plemena a po každom raze im vyčešem srsť,avšak moje psíky chodia na vodidle veľmi málo
Hosť
 


Späť na O plemenách - jednotlivo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron