[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Yorkshirsky terier

Yorkshirsky terier

Tu si môžete písať jednotlivo o konkrétnych plemenách

Re: Yoksirsky terier :))

Poslaťod MJohnnyM » 4. Jan 2011, 16:53

Chcem sa spytat mam 4.5 mesacneho yorkshira....ako ho mam naucit pytat sa na wc....????
MJohnnyM
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 4. Jan 2011, 16:46

Re: Yorkshirsky terier

Poslaťod Lucka » 29. Júl 2011, 7:33

No, po dlhej dobe som sa tu objavila aj ja zase :D Mam druheho psika Yorkshirskeho teriera sucku a niekde v tejto teme na zaciatku som pisala ze je zle ked mi narastie z toho 25 cm york.... No neviem, ale podla standardu sa uvadza vyska 24 cm pre yorka, vaha do 3,1 kg. Moja yorka ma 24 cm a 2,5 kg, je bez PP... takze 25 cm mi nepride az taky prehresok ked je psik bez PP. Samozrejme, uz 5 kg york je moc, to uz ani nie je york asi :D Ale hadzat vsetkych bezPP yorkov do jedneho vreca tiez nie je fer. Ja mam psiky pre radost, nie na rozmnozovanie, su to moji priatelia a spolocnici. A som na nu hrda, aj ked nie je s PP a nema rodicov sampionov :)

Obrázok
"Pes verí úprimne, preto je také ľahké ho sklamať"
Obrázok užívateľa
Lucka
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 3. Aug 2008, 17:46
Bydlisko: Detva

Re: Yorkshirsky terier

Poslaťod NathaliQ » 1. Jún 2012, 23:22

Krásny a lásky plný psík. Mám 6, pomaly 7 ročnú sučku. Nie sú moc na dlhé prechádzky, radšej si s Vami večer pozrú Tv. Sú to taký "gaučiaci". Ale aj tak, super plemeno. :youarenumberone:
Obrázok užívateľa
NathaliQ
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 1. Jún 2012, 23:01

Re: Yorkshirsky terier

Poslaťod kajka22 » 6. Jan 2013, 22:16

ahojte mam doma yorka. ale uz ma 4 roky. nasli sme ho pri utulku. je velmi vtipný a šikovný. Ale to ze je sikovny som samozrejme vyuzila. a uz vie 30 povelov. no chcela by som s nim chodit na junior handling ale neviem ci tam mozu aj psi bez pp. bola by som vdacna ak by ste my napisali ci na jh mozu aj psi bez pp.
Dakujem :D
kajka22
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 6. Jan 2013, 22:01

Predchádzajúci

Späť na O plemenách - jednotlivo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron