Yorkshirsky terier

Tu si môžete písať jednotlivo o konkrétnych plemenách

POTREBUJEM RADU

Poslaťod angelika1000 » 9. Apr 2007, 22:53

JA MAM TIEZ YORKOV ALE JEDEN MA EPILEPTICKE ZACHVATY NEVIEM AKO IM ZABRANIT BUDE MAT 4ROKY MAVA ICH ASI TAK RAZ DO MESIACA VELMI TRPIM KED HO TAK VIDIM VETERINAR MI DAL PRENHO TABLETKY ALE PO TYCH TABLETKACH MAL V MOMENTE ZACHVAT A NIE LEN JEDEN ALE JA 4ZA SEBOU TAK SOM MU ICH PRESTALA DAVAT.VIE MI NIEKTO PORADIT?
angelika1000
 
Príspevky: 17
Registrovaný: 26. Mar 2007, 14:58

Poslaťod angelika1000 » 9. Apr 2007, 23:02

JORKSIRI SU UZASNI PSIKOVIA MOJ MALICKY JERRY PRED DVOMA ROKMI ZOMREL MAL LEN TRI ROKY ,UKRADLI NAM HO TAK SME VSADE VYPISALI ZE DAME ZANHO ODMENU LEN NECH NAM HO VRATIA JEDNY SUSEDIA NAM VOLALI ZE VIDELI JEDNU PANI CO HO MA NO ZIAL PRISLI SME NESKORO PRED JEJ DOMOM BOLA KRVAVA SKVRNA ZAZVONILI SME A POVEDALA ZE HO PRED PAR HODINAMI ZRAZILO AUTO CHUDACIK ON CHCEL UJST DOMOV PRETOZE HO ZAVRELI DO CUDZIEHO PROSTREDIA TA ZENA BYVALA NA HLAVNEJ A AKURAT KED VYBEHOL TAK ISIEL KAMION .TAK SME SI HO VYKOPALI BOL TO ON NA TEN POHLAD NIKDY NEZABUDNEM PSIK KTORY BOL TAKY PLNY ZIVOTA A BOL VELMI LUBENY TAM ZRAZU LEN TAK LEZAL BEZ ZIVOTA UPLNE TUHY S KRVAVOU HRUDOU A VYTECENYM OCKOM STALE MAM TEN POHLAD PRED OCAMI A AJ TERAZ MI VYHRKLI SLZY DO OCI VELMI MI CHYBA A NEVIEM SA Z JEHO STRATOU VYROVNAT JORKSIR KTOREHO SME SI KUPILI NAMIESTO NEHO ABY NAM ZAHNAL SMUTOK V NASOM SRDCI NAM HO NIKDY NENAHRADI NIE JE TO UZ TAKE .NAJVIAC MA BOLI TO ZA AKYCH PODMIENOK ZOMREL A ZE SME SA ANI NEROZLUCILI AJ KED SA SO MNOU BOL ROZLUCIT V SNE NIE JE TO ONO.VELMI MI CHYBA TO AKO SA KU MNE VZDY PRICHYLIL DO POSTELE ALEBO MA VZDY RANO ZOBUDIL OLIZNUTIM NA TVAR STALE MI CHYBA A MUSIM NANHO MYSLIET .NA ZAHRADE SME MU DALI UROBIT MRAMOROVY HROB Z JEHO MENOM DATUMOM NARODENIA A UMRTIA .MOJ ZIVOT UZ NIKDY NEBUDE TAKY AKO PREDTYM.JERRKO MOJ LUBIM TA A NIKDY TA NEPRESTANEM LUBIT LASOCKA DUFAM ZE SA ESTE NIEKEDY STRETNEME MOJ MALICKY .
angelika1000
 
Príspevky: 17
Registrovaný: 26. Mar 2007, 14:58

yorksire terrier

Poslaťod Nikki » 9. Máj 2007, 8:51

Ahojte....dnes sme mali ist pre male steniatko(psika)...Vcera sme boli kuknut a bol celkom malilinky...Videli sme len matku a ona mala okolo 2,5kg...Bola tiez mala...No mamka to uz odvolala pretoze sa boji ze z toho malinkeho psika vyrastie nieco uplne ine ako yorkshire terrier...pretoze nas sused sa tak oklamal ,ze tiez kupil take malinke steniatko a vyrastol mu z toho 5kilovy york...takze uz nemame rady aby sme sa ani mi tak neoklamali...A este nieco keby sme ho doniesli dnes na vecer a keby som isla az v pondelok do skoly stacilo by mu to???potom by uz mohol byt sam?!?:))
dakujem:)
Nikki
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 7. Apr 2007, 21:26

Poslaťod beba333 » 17. Máj 2007, 20:14

no mne sa stalo to iste....moj York ma teraz 7 mesiacov a vazi 3,5 kg,
mne to ale nevadi,moj inac nema papiere............ozaj chcete s PP?
ak hej tak by mal mat velkost normalnu,ale ak nie tak ich popros
ci by ti neukazali aj otca toho steniatka,a jedlo mu vazte priblizne 75g na
den,ale precitaj si to na obale zradla tam bude napisane kolko gramov na den bude potrebovat stena ktore nevazi ani 5kg,no a kedy mozes nechat doma to je rozdielne,mojho sme nechali doma po 2 tyzdnoch co sme ho mali doma.....ale von s nim musite chodit kazdu 1 hod..takze ho ani tak dlho doma sameho nemozte nechat :wink:
beba333
 
Príspevky: 16
Registrovaný: 28. Mar 2007, 19:32

yorshirovia

Poslaťod Iwanna » 2. Mar 2008, 1:20

ahojte!!prosim vas nevedeli by ste mi poradit neake veci ohladom tochto chlpacika?ze ako by som si ho mala zybrat neake rady a tak...pretoze mojej znamej sa stalo ze ked si vybrala psika bez pp tak mal asi kilo a teraz vazi asi 7 kg...neake rady ci by ste mi prosim nedali ze naco si mam dat pozor u chovatelov a hlavne pri vybere!!za skoru odpoved van dakujem!!
Iwanna
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 29. Feb 2008, 2:20

Poslaťod Silwuska » 3. Mar 2008, 9:43

Kup si psa s PP :wink:
Obrázok užívateľa
Silwuska
 
Príspevky: 117
Registrovaný: 12. Okt 2007, 10:41

Poslaťod tana » 4. Mar 2008, 15:32

no ako pri hociktorom inom plemene. Steniatko by malo byt prirodzene veselé nebojácne a do vsetkého nového by sa malo hrnút a skumat. Ked si pojdes vybrat pesana tak stých, co ked ta zbadajú hned si ta pojdu preskumat. U takéhoto hafana más predpoklad nebojácnej vrodenej povahy. A uz je len natebe aby pocas svojho dospievania naberal len dobre skusenosti.S takého psa budes mat spoločníka a kamaráta na celý zivot.
Samozrejme musís pamatat aj na základy poslusnosti aby si sneho nevychovala neurotika, alebo drzána ktorý bude vybliakávat na vsetko v jeho blízkosti.
tana
 
Príspevky: 57
Registrovaný: 5. Okt 2007, 20:27

Poslaťod mokolica » 16. Jún 2008, 8:08

nie každy hawanko s pp je zdravyyyy
mokolica
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 15. Jún 2008, 20:28

Poslaťod Ester » 17. Jún 2008, 15:28

nie každý prispievateľ je zdravý ... :D :D :D
Obrázok užívateľa
Ester
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 3. Dec 2007, 15:43
Bydlisko: Tatry

zuzu

Poslaťod gaba2221 » 8. Mar 2009, 21:40

pre zuzu. ahoj mozem sa ta spitat ti mas maleho yokshira???????????
gaba2221
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 8. Mar 2009, 18:09

AJJ

Poslaťod Tinusqa » 30. Jún 2009, 21:25

Ahpjte rodičia mi za vysvečko kupia psa zajtra si idem pre psika yorkshira ma 11 tyždnov nie je to vela? Dakujem :shock:
Tinusqa
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 30. Jún 2009, 21:17

Poslaťod zuzu » 26. Nov 2009, 20:08

tak sa smejem, ked sa vraciam styri roky dozadu :D a citam tie temy znova a znova :lol: jaaaaj...ano mam doma yorka, je to s nou hrozne po zdravotnej stranke, ale co uz, mame ju radi a to staci
Obrázok užívateľa
zuzu
 
Príspevky: 213
Registrovaný: 26. Nov 2005, 9:44
Bydlisko: Poprad

Re: Yoksirsky terier :))

Poslaťod aliii » 10. Okt 2010, 19:44

Ahoojte.... :D ..práve som sa registrovala na fórum:)...aj ja máám yorka...3ročného..je veľmi :) múúúdručkkyy...
Obrázok užívateľa
aliii
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 10. Okt 2010, 19:33

Re: Yoksirsky terier :))

Poslaťod DoDa » 10. Dec 2010, 21:05

ahojte ja mam tiez yorka je velmi zlaty vola sa Sam :ahoj:
DoDa
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 10. Dec 2010, 20:54

Re: Yoksirsky terier :))

Poslaťod kiara » 26. Dec 2010, 18:11

Dobry deň ja by som sa chcela spytať ze ako dlho trva kym naucim yorkšira na toaletu a ako ho to mam učiť dakujem za odpoved som s neho zufala
kiara
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 26. Dec 2010, 18:04

PredchádzajúciĎalší

Späť na O plemenách - jednotlivo

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron