[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Výživa pre psy CANVIT

Výživa pre psy CANVIT

Tu píšte všetko, čo sa týka výživy a krmív pre psov

Výživa pre psy CANVIT

Poslaťod Tánička21 » 27. Jan 2017, 14:25

Ahojte, môj hafan začal v poslednej dobe hrozne plznúť a má také akoby lupiny. Keď som sa pýtala na to veterinára povedal mi, že to nebude nič vážne, že pravdepodobne mu nesadol šampón, nech skúsim vymeniť a nech kúpim nejaké vitamíny na srsť. Pozerala som tieto vitamíny Canvit v Petcentre http://www.letakomat.sk/petcenter/aktua ... 00/?page=3 že ich majú teraz v akcii a ešte aj darček je ku nim. Máte niekto s nimi skúsenosti? Ja som doteraz nikdy takéto vitamíny nekupovala. ďakujem za každú radu :-)
Tánička21
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 27. Jan 2017, 14:19

Re: Výživa pre psy CANVIT

Poslaťod JaJiNa » 3. Dec 2018, 18:53

Canvit je super značka (: my ju používame ako kĺbovú výživu - doplnok stravy - a to canvit chondro maxi zatiaľ a potom prejdeme na super pravdepodobne
JaJiNa
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 3. Dec 2018, 18:45

Re: Výživa pre psy CANVIT

Poslaťod Gizmo » 18. Dec 2018, 20:24

a tie canvit chondro majú vplyv aj na srsť? Tiež nemám skúsenosti s vitamínmi a radi by sme pre našeho Gizma vybrali niečo komplexnejšie, rada si necham poradiť!
Gizmo
 
Príspevky: 22
Registrovaný: 18. Dec 2018, 20:07

Re: Výživa pre psy CANVIT

Poslaťod 4lena » 7. Jan 2019, 22:14

to je prave komplexna vyziva, venciaca susedka kupuje dlhodobo svojim borderkam a chvali si to velmi
4lena
 
Príspevky: 41
Registrovaný: 9. Sep 2015, 16:15

Re: Výživa pre psy CANVIT

Poslaťod stefffanko » 28. Júl 2019, 18:20

to sme sice neskusali, ale od britu kupujeme monoprotein, ten je skvely, na klby teda neviem ale vyvazena strava a celkovo na vyzivu vyborny
stefffanko
 
Príspevky: 15
Registrovaný: 15. Sep 2015, 13:40


Späť na Výživa, krmivá

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron