[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - farba srsti a krmivo

farba srsti a krmivo

Tu píšte všetko, čo sa týka výživy a krmív pre psov

Poslaťod Hosť » 11. Okt 2005, 17:38

jana píše:Nasa bernardinka a ruska terierka maju varenu stravu skoro denne, granule len obcas.A su spokojne.
cau
Hosť
 

Poslaťod goldenko » 17. Okt 2005, 18:56

Díky za všetky Vaše názory a nápady. Krmím ho už takmer mesiac Royal Caninom ale nezdá sa mi, že sfarbenie zmizlo a dokonca ako keby sa aj trochu rozširovalo. Verím, že skúsení mi znova poradia, či srsť sa prefarbí pri krmení dlhší čas, alebo až po výmene srsti. Musím ale povedať, že zatiaľ to nie je nič moc, stále nám je ten náš poklad akýsi hnedastý. :oops:
goldenko
 
Príspevky: 19
Registrovaný: 11. Sep 2005, 10:46

Poslaťod lagunaska » 12. Okt 2009, 11:43

Ashley píše:Popo neviem aké máš skúsenosti s chovom psov a podla čoho vyberáš vhodnosť krmiva ale tie čo si vymenoval rozhodne nepatria vedla seba. Zloženie podaktorích z nich rozhodne nepatria do sveta kynológie.


ahoj. troska sa zapojim. mozes presne vymenvoat ktore krmiva obsahuju soju, ovos a tie ostatne rastlinne veci? lebo vsetci na forach sa vyjadruju tak vseobecne a nikto nepovie nic konkretne. povedz toto a toto krmivo je najvhodnejsie lebo neobsahuje ovos a betakarotenu malo a budem spokojna lebo inac su to len mudracke reci. aspon ked povies nejake konkretne krmivo tak si to porovnam este s jednym zoznamom od ineho cloveka co som tu dostala ako jeden z mala. mimochodom, my mame 8 tyzdnoveho westika tiez sa potykame s roznymi informaciami na granule a stravu. tak poprosim aby si bol(a) konkretnejsii(a). dakujem.
inac, dufam ze to neposobilo moc drsne, tak som to nemyslela. len naozaj chcem vediet konkretne znacky.
lagunaska
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 11. Okt 2009, 17:25

Re: farba srsti a krmivo

Poslaťod happydogpresov » 11. Apr 2013, 22:09

Určite s granulami od Happy dog -náš psík vďaka nim kvitne! - pozrite sa sami https://www.facebook.com/BENTLEYBijouBOX?fref=ts
gRANULE NA eshope http://happydogpresov.sk/
happydogpresov
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 11. Apr 2013, 21:56

Re: farba srsti a krmivo

Poslaťod Masa » 25. Apr 2018, 12:50

Podla mojej skusenosti royal canin bol kvalitny, kym ho nezacali vyrabat v Polsku a dovazat sem. Ak Royal canin, ano, ale nie kupeny u nas. Zial.
Masa
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 25. Apr 2018, 12:43

Predchádzajúci

Späť na Výživa, krmivá

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia