[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Domáce psie sušienky

Domáce psie sušienky

Tu píšte všetko, čo sa týka výživy a krmív pre psov

Domáce psie sušienky

Poslaťod dogcookiesdm » 2. Jún 2015, 6:51

Kedže mojím relaxom je pečenie a zároveň som milovníčkou psíkov, tak práve táto kombinácia ma priviedla k nápadu, začať s pečením zdravých sušienok pre psíkov. Sama som majiteľkou 13 ročného psíka (bradáča) a určite mi dáte za pravdu, že väčšina ľudí, ktorí majú psíka tak ho vnímajú ako ďalšieho člena rodiny. Člen rodiny, ktorý nám dokáže zlepšiť náladu, dodať pozitívnu energiu, odbúrať stres, priviesť nás na iné myšlienky a celý rad ďalších iných pozitívnych vlastností...
Prečo im teda nedopriať zdravú maškrtu?
Zdravé sušienky pre psíkov neobsahujú žiadne konzervačné látky ako: soľ, cukor, umelé farbivá, konzervačné látky či dochucovadlá, ktoré sú nezdravé pre psíkov.
Momentálne sú v ponuke tieto sušienky (čoskoro k ním pribudnú ďalšie :-)
1) Oškvarkové sušienky (min. odber 100 g = 3 €)
(zloženie: mleté domáce oškvarky, celozrnná múka, žĺtok, sušené kvasnice, voda)
2) Banánovo-ovsené (min. odber 100 g = 3 €)
(zloženie: ovsené vločky, mlieko, prášok do pečiva, vajce, banán, med)
3) Psie koláčiky ala Rikina (min. odber 100 g = 3 €)
(zloženie: celozrnná pšeničná múka, celozrnné ovsené vločky, med, hovädzí bujón, vajce, mlieko)
4) Kukuričné sušienky so syrom (min. odber 100 g = 3 €)
(zloženie: kukuričná múka, celozrnná pšeničná múka, emantál, slnečnicový olej, voda)
Dodacie podmienky:
- Osobný odber: možný po 16.00 h ul. Klincová 34, 821 08 Bratislava
- Poštou na dobierku
Objednávky telefonicky každý deň po 16.00 h
t.č.: 0944 404 580
e-mail: dogcookiesdm@gmail.com
fc: dogcookiesdm (na stránke sa pracuje)
dogcookiesdm
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 2. Jún 2015, 6:44

Späť na Výživa, krmivá

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron