[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Cane Corso- strava

Cane Corso- strava

Tu píšte všetko, čo sa týka výživy a krmív pre psov

Cane Corso- strava

Poslaťod queric » 8. Feb 2014, 12:37

Zdravim mam Corsa teraz v maji bude mat 2 roky. V prvom rade chcem sa opytat ci je to v pohode ze mu uz asi mesiac davam zrat len raz denne 400g granul(tak ako to je pisane na obale granul podla vahy ), predtym som mu daval 2 krat a sem tam aj nieco z domacej stravy ale teraz sa mi zda ze je brutalne hladny a zozere mi aj misky, co je podla mna logicke ale neviem ci to je dobre :-) a Dalsia vec bolo by podla vas ok keby som granule vyradil a zcal ho krmit len masom plus cestoviny? 500gramov denne by stacilo podla vas? dik :-)
queric
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 8. Feb 2014, 12:30

Re: Cane Corso- strava

Poslaťod 4lena » 28. Okt 2019, 21:22

ked som si "prizenila" nase CC mala 4 roky a bolo jej vidiet rebra, napriek tomu ze nedostavala na pridel granule, jednoducho ked mala prazdnu misku, vzdy sa jej dosypali granule, presli sme potom ale na brit premium L, pricom dostavala granule tym istym sposobom a zacala konecne priberat, evidentne jej aj viac chutia, aj v nich ma viac zivin, kt.potrebovala. vlhku stravu ako konzervy ani surove maso nemoze, prehana ju z toho. takze u nas si neviem predstavit ze by sme granule uplne vyradili
4lena
 
Príspevky: 41
Registrovaný: 9. Sep 2015, 16:15

Re: Cane Corso- strava

Poslaťod ocásek » 8. Nov 2019, 21:30

a nemoze to byt ze "zozerie aj misky" ze je hladny prave z tej domacej stravy? to je to stravovanie BARF, co mas na mysli? tam sa ale dava aj zelenina a ovocie, obilne produkty nie? s tym asi trosku opatrne, hlavne pozorovat, ako reaguje, mne to pride ako ta paleo dieta, tiez to bolo istu chvilu moderne...
ocásek
 
Príspevky: 23
Registrovaný: 18. Dec 2018, 21:16

Re: Cane Corso- strava

Poslaťod Gizmo » 18. Nov 2019, 14:59

kamaratka riesila podobny problem, ona ale nedavala cestoviny ale prave ryzu, zeleninu, maso, pes dost schudol a mal aj nejake problemy (celkovo uz bol ale aj starsi a po operacii prostaty), tak sa vratila ku granuliam a vsetko bolo ok - ono to nie kazdemu psovi vyhovuje, hlavne pokial to "nesadne" moze take kolisave krmenie urobit viac neplechy ako sa zda....
Gizmo
 
Príspevky: 22
Registrovaný: 18. Dec 2018, 20:07

Re: Cane Corso- strava

Poslaťod gekonxx » 21. Nov 2019, 21:33

pre cane corso normalne granule,:
https://krmivo-brit.cz/cs/produkty/psi/ ... re-adult-l
ani by som neriesila iny styl stravovania to i silne plemena...
gekonxx
 
Príspevky: 31
Registrovaný: 18. Dec 2018, 21:26

Re: Cane Corso- strava

Poslaťod ReghinaMaru » 28. Apr 2020, 17:44

granule aj konzervy brit premium by nature XL :) ja mam taku skusenost, ze CC nemaju tendenciu byt obezne, ale naopak, takze ak sem-tam dostane nieco navyse, toho by som sa toho nebala
ReghinaMaru
 
Príspevky: 23
Registrovaný: 17. Sep 2019, 20:42


Späť na Výživa, krmivá

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron