[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - priberanie

priberanie

Tu píšte všetko, čo sa týka výživy a krmív pre psov

priberanie

Poslaťod kokosko » 7. Okt 2011, 10:28

Prosim,potrebujem radu,mam psika bermskeho salasnickeho,bude mat v decembri rok.Mam s nim strasny problem.krmim ho granulami lebo z kazdej stravy,mal hnacky,lekar mi odporucil,aby som mu davala Royal canin,lebo mu stravu netravi,lenze stale ma problem so stolicou,krmim ho podla predpisanych davok,rano a vecer a on ma stolicu aj 4 krat denne a nie peknu tvrdu a le riedku,cely dvor je od neho.Proste on vykaka viac ako zozerie.Som uz zufala,na veterine mi povedali ze nic mu nieje,ze treba najst spravne krmivo.vyskusala som uz viacero,ale stale ma tu hnacku a viackrat za den,nepribera tak ako by mal,ma len 38 kg,inak nema ziadne problemy je zivy ,vesely,ma krasnu srst,len ta hnacka je uz neunosna,prosim poradte ako mu mam pomoct,dokonca som mu davala aj ryzu,cierny caj,dietu a bol pokakany este viac.dakujem
kokosko
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 7. Okt 2011, 10:18

Späť na Výživa, krmivá

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron