[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - prosím o radu

prosím o radu

Tu píšte všetko, čo sa týka výživy a krmív pre psov

prosím o radu

Poslaťod gabriela20 » 22. Júl 2011, 15:40

Dobrý deň
chcela by som poprosiť o radu. Mám 8 - týždňové šteniatko zlatého retrievera. Asi po 3 dňoch ako sme si ho doniesli domov, sme zistili, že keď sa vykaká, tak to chce hneď zjesť. Inak sa zdá, že je v poriadku, zdravý a veľký jedák. Akuratá mám pocit, že tie stolice sú trocha objemnejšie na také šteniatko - myslím tak, že pri jednom venčení aj 3 stolice a nie málo. Venčím ho 3x denne, a občas je na dvore bez dozoru, takže sa zrejme vyvenčí aj na dvore a keď ho pritom neprichytím (ihneď to samozrejme pozbieram), tak nezistím, keďže si to zožerie. Preto volím venčenie na vodítku mimo záhradu.
Kŕmim ho granulami Happy Dog pre šteňatá, tie dostával aj pred tým u chovateľa, tak sme nechceli meniť. Premýšľala som, ale o zmene, keďže mám pocit, že mu asi chýbajú nejaké vitamíny. Začala som mu pridávať aj nízkotučný tvaroh (2 lyžičky denne).
Prosím poraďte mi aké granule by mohli byť pre neho najvhodnejšie, ale zase nie cenovo najdrahšie. Premýšľala som o Acane, poprípade Brit Care.Vopred ďakujeme za rady.
gabriela20
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 22. Júl 2011, 15:28

Re: prosím o radu

Poslaťod happydogpresov » 11. Apr 2013, 21:59

Určite by som ostala pri HappyDOG-u , je to jedno úžasné krmivo ktoré znášajú všetky psy perfektne. Vo vašom prípade skúste porozmýšľat len nad inými variáciami od HD. Odporúčam stránku http://happydogpresov.sk/.
happydogpresov
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 11. Apr 2013, 21:56

Re: prosím o radu

Poslaťod Petka1983 » 6. Máj 2013, 13:39

Ahoj,
No je mozne ze mu nieco v strave chyba.. my mame tiez retrievera, teda retrieverku, ma uz 2 mesiace a tiez na zaciatku mala potrebu obhryzkavat si svoju stolicu. zacali sme ju krmit eukanubou a preslo to. ale zase sa pocikava - od stastia, ked k nam niekto pride, tak sa tesi, ze si cvrkne... ale veterinar povedal, ze to ju casom prejde.. :D s happy dog nemam skusenosti, ale eukanubu kupujeme na www.krmivoplus.sk - takze mozno by som zmenila krmivo.. drzim palce :)
Petka1983
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 6. Máj 2013, 13:31

Re: prosím o radu

Poslaťod 4lena » 28. Okt 2019, 21:14

granulky aj konzervy od brit - pre steniatka, to mozem urcite doporucit
4lena
 
Príspevky: 41
Registrovaný: 9. Sep 2015, 16:15

Re: prosím o radu

Poslaťod Gizmo » 18. Nov 2019, 14:53

nasa vyse 6-rocna perla ma stale tendenciu jest svoje hov**nka a to sme za tie roky vyskusali skoro vsetky dobre znacky, podla mna je to skor fetis, ako prejav nedostatku niecoho.....ale pokial mate pocit, ze ano, tak zo spominanych znaciek vyskusajte Brit - monprotein - s tym mozete vylucovacou metodou zistit, co mu ked tak skodi, chyba a naopak :)
Gizmo
 
Príspevky: 22
Registrovaný: 18. Dec 2018, 20:07

Re: prosím o radu

Poslaťod gekonxx » 21. Nov 2019, 21:20

normálne ho vytrénovať na povel, že to nesmie a hneď po ňom pozbierať, ja si úplne nemyslím, že na to má vplyv nejak strava, lebo sa s tým stretávam celý život u mojich aj cudzích psov, ktoré boli rôzne chované a kŕmené ...
gekonxx
 
Príspevky: 31
Registrovaný: 18. Dec 2018, 21:26

Re: prosím o radu

Poslaťod hedvika90 » 24. Nov 2019, 12:42

ano, ten monoprotein na to ide DOSLOVA vylucovacou metodou :))) my sme sice iny problem, ze nam nechcel pit vodu, ale pomohlo to celkovo na stravovanie to ma dobry vplyv
hedvika90
 
Príspevky: 15
Registrovaný: 29. Dec 2018, 12:35

Re: prosím o radu

Poslaťod gekonxx » 18. Dec 2019, 19:26

možno nejaké odmeny, ak dávate iba granule? nejaké konzervy chutné
gekonxx
 
Príspevky: 31
Registrovaný: 18. Dec 2018, 21:26


Späť na Výživa, krmivá

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron