[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - vyberavosť psa

vyberavosť psa

Tu píšte všetko, čo sa týka výživy a krmív pre psov

vyberavosť psa

Poslaťod klara1987 » 29. Júl 2010, 10:50

Dobrý deň,

chcela by som sa spýtať na krmenie, mam doma cierneho pudla královského starého rok a 2mesiace, mam problem s krmením, pretoze je strasne vyberavý, uz som skusala naozaj snad vsetky značky granúl, ale vzdy to zerie prve dva dni a potom na mna pozera ako keby mal zozrat otravu.
teraz som mu kupila od firmy Belcando multi croc, maju seriu granul pre vyberavých psov ale zasa ziadny úspech. teraz neviem ci ho mam nechat ohlade az pokým to nezozerie...alebo mu to vzdy zobrat a dat neskôr...
prosím ak máte niekto podobný problem, napíste...
Klara
klara1987
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 29. Júl 2010, 10:28

Re: vyberavosť psa

Poslaťod luckyA » 11. Aug 2010, 21:37

nedoje , yobret dat neskor ,,, nedavajte mu nic ine ,,,nic zo stola , nech si zobre dorana ... potom ked mu odstrcite granule tak zie celu misku :)
Obrázok užívateľa
luckyA
 
Príspevky: 240
Registrovaný: 5. Jan 2009, 12:41

Re: vyberavosť psa

Poslaťod Benny8 » 3. Dec 2018, 18:40

skus mu dat brit monoprotein ten mu bude chutit na milion percent náš pes ho žere jako drak :youarenumberone:
Benny8
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 3. Dec 2018, 18:33


Späť na Výživa, krmivá

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron