[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Fosilia - prosba, krmivo pre dalmatinca

Fosilia - prosba, krmivo pre dalmatinca

Tu píšte všetko, čo sa týka výživy a krmív pre psov

Fosilia - prosba, krmivo pre dalmatinca

Poslaťod aminges » 17. Jún 2010, 20:47

ahoj Fosilia :D
uz raz si nam poradil pri krmeni weimarskeho stavaca po problemoch s eucanubou /prerastal, zapal kosti../ a nasledne s royalom /kozne lezie/...po nejakych debatach sme sa zhodli na trainery fitnes.

v nedelu sme priniesli druheho psa :victory: 2 a pol mesacne stena dalmatina..chovatelka krmila britom, co mi nic dovtedy nehovorilo, neodporucala acanu, eucanubu a royal/co ani nezvazujem/..len brit tu tazko zohnat a nemam dojem, ze je to to naj, co mozem psovi dat /aj ked zenska nie je novacik, je poradkyna pre chov dalmatinov v cechach/
Po studiach a jej radach...dalmatin sa MUSI vyvarovat hovadziemu susenemu /t.j.granuliam s hov.masom akejkolvek znacky / a vnutornostiam, vraj mu chyba nejaky enzym, na z. coho sa im nejaky bordel uklada na vnutornostiach a velmi casto trpia na mocove kamene..to citam vsade :? ona zachovava cistu anglicku liniu pri chove a nemava tieto problemy so psami,ale nakolko tu ta preddispozicia je, chcem robit vsetko pre to, aby som sa tomu vyhla..preto vo vseobecnosti viem len tolko, ze granule - nie hovadzie...nie krmivo bohate na bielkoviny, obzvlast bielkoviny s vysokym obsahom purinu...zato odporucaju "na ryzi zalozene suche krmiva s bielkovinou"...v praxi som z toho xxxxx :blaaa: , tak ta chcem touto cestou poprosit o HELP..
o trainery som totiz pocula /od veterinarov/, ze to nie je zle krmivo, ale spaja sa s vysokym vyskytom mocovych kamenov u psov..co som doteraz neriesila, lebo u 3 a pol rocneho weimarka ten problem /klopem si/nemam, ale u dalmatina s tou neprijemnou preddispoziciou neviem,neviem...
aminges
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 17. Jún 2010, 11:34

Späť na Výživa, krmivá

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron