[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - farbenie srsti

farbenie srsti

Tu píšte všetko, čo sa týka výživy a krmív pre psov

farbenie srsti

Poslaťod lagunaska » 12. Okt 2009, 11:31

ahojte. je tu uz urcite vela tem o farbeni srsti ale kedze nemam tolko casu aby som to tu brazdila tak sa pytam este raz.
mame doma male 8 tyzdnove steniatko. davame mu Royal Canin. velmi mu chuti, len sa lubi od vody nabopnavat a potom ma psik take ako keby nafuknute brusko. ale to som nechcela pisat.
takze k veci. RC mi papa dobre ale mam pocit ze sa mu zafarbuje srst. tak sa vas ako prve pytam ze ako sa prejavuje zafarbovanie srsti, kde sa to prejavi. zabudla som napisat ze mame westika.
lebo nie som si ista ci to ma zafarbe z pozitia stravy alebo len spinave zo stravy. lebo nikde inde nema nic farebne len okolo papulky a nosteka ma take jemne ruzovo-oranzove sfarbenie srsti a potom pod ockami ma take dva pasy chlpov tiez tak sfarbene. a teraz neviem ci to ma len spinave alebo zafarbene. umyvat ho este ako stena nechcem a aj tak sa moc trepe aby som to poriadne pozrela. tak mi napiste vase skusenosti so zafarbenim. dakujem.
lagunaska
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 11. Okt 2009, 17:25

Poslaťod luckyA » 27. Okt 2009, 18:20

Je to normálne , ako i pri maltelzákoch .
Na čitenie sa používa borova voda , z krmiva to určite nieje . :wink:
Obrázok užívateľa
luckyA
 
Príspevky: 240
Registrovaný: 5. Jan 2009, 12:41

Poslaťod Ayisi » 11. Nov 2009, 10:01

samozrejme, aj urcite druhy potravín farbia srst, bielu do žlta...pieskovu viac do červena...to čo obsahuje betakarotén....mrkva, morské riasy aj obilniny, ktore su vždy základnou zložkou granúl... ale v tvojom pripade to naozaj nie je od granúl...ako luckyA napísala, borová voda je na to skvelá..
Obrázok užívateľa
Ayisi
 
Príspevky: 47
Registrovaný: 14. Nov 2008, 16:08
Bydlisko: Basnká Bystrica


Späť na Výživa, krmivá

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť