[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Moc chudá fenka

Moc chudá fenka

Tu píšte všetko, čo sa týka výživy a krmív pre psov

Moc chudá fenka

Poslaťod Vierka » 4. Máj 2009, 13:13

Chcela by som Vás poprosiť o radu. Mám nemeckého ovčiaka má 1,5
roka. A chcela by som mu kúpiť nejaký doplnok k strave ktorý by mu
"pomohol" nabrať aspoň tri kilá. Je dosť chudý a trošku nech má
lepšiu-krajšiu srsť. Na internete som pozerala výrobky a chcela by som
sa opýtať či je vhodné kúpiť PHYTOVET-mobility. Alebo ak môžte,
prosím o radu aký by bol vhodný iný doplnok.

Veľmi pekne Vám ďakujem
Vierka
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 4. Máj 2009, 13:08
Bydlisko: Martin

Poslaťod Ayisi » 4. Máj 2009, 15:22

chudá, chudá...a prečo je chudá? čím ju krmiš? inak nemecký ovčiak by nemal byť tučný, síce štandard dobre nepoznam, nechcem sa hadat, ale tak je ze je chudá...hm, to by chcelo vidieť...
dovodov môže byť viac...zdravotné problémy...zlá strava...málo krmiva...
a co ti na to povedal veterinár?
Obrázok užívateľa
Ayisi
 
Príspevky: 47
Registrovaný: 14. Nov 2008, 16:08
Bydlisko: Basnká Bystrica

chudá...

Poslaťod Vierka » 5. Máj 2009, 7:09

Vetrinár povedal ze je pekná a akurát len by sme mali trosku zmenit stravu. Tak skusam takto... Mam skusenosti s vlciakmi... Jedna moja fenka sa dozila 14 rokov(v roku 2006 zomrela)... Zaobstarali sme si preto druhu a uz mame aj tretiu. Tak mám dve feny. Kazda je uplne inej stavby... Krmime ich obidve tym istym krmivo, takym istym mnozstvom a ta jedna je ako maco a ta druha je chuda... ale dakujem pekne za prispevok...
Vierka
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 4. Máj 2009, 13:08
Bydlisko: Martin

Poslaťod Ayisi » 5. Máj 2009, 9:37

Vierka, každý pes je iný. Určite by som jej zmenila krmivo. Naša dostala veľmi peknú stavbu tela po prechode na BARF...ale ak je naučená na granule, a ako mala neochutnala surové mäso, tak jej to možno nebude šmakovať...
Obrázok užívateľa
Ayisi
 
Príspevky: 47
Registrovaný: 14. Nov 2008, 16:08
Bydlisko: Basnká Bystrica

:)

Poslaťod Vierka » 5. Máj 2009, 10:38

ďakujem..
hmmm ona veeeľmi rada papá ale neviem či by jej "šmakolvalo" surové mäsko...
skúsim teda ísť cestou - zmena krmiva :D
Vierka
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 4. Máj 2009, 13:08
Bydlisko: Martin


Späť na Výživa, krmivá

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron