Nutra Gold - zmena

Tu píšte všetko, čo sa týka výživy a krmív pre psov

Nutra Gold - zmena

Poslaťod zora » 15. Mar 2009, 13:53

No skúsili sme Nutra GOLd a máme hnačku. Musíme to vymeniť a uvažujem nad Club prolife /králik a zemiaky,bravčové a ryža/,alebo Proplan,Bento kronen - vyššia rada,Eukanuba wild.Exclusion physiologic,Acana. Všetky dostanem bez problémov u nás.Poradíte mi.? :sos:
zora
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 24. Feb 2008, 20:33
Bydlisko: Nitra

krmivo

Poslaťod fosilia » 15. Mar 2009, 14:56

Ta hnacka moze byt z prechodu na toto krmivo. Psik moze byt citlivejsi napr. na kuraci protein.
Teraz hlavne nasad dietu.
Zo spominanych veterinarne krmiva Eukanuba alebo Exclusion physiologic urcene na podavanie pocas uvedenych problemov.
Obrázok užívateľa
fosilia
 
Príspevky: 356
Registrovaný: 16. Okt 2006, 7:48

Poslaťod zora » 15. Mar 2009, 15:41

No je to určite zo zmeny granúl,ale trvá to už asi 2 týždne /nieje to úplna hnačka,skôr redšia stolica,ktorá sa vonku nedá odpratať,bývame na sýdlisku/a začalo to po 2-3 týždňoch krmenia novými granulami Nutra Gold.Po nasadení diety /varená ryža a kura /sa to upravilo. Myslela som,že len niečo vonku zjedla a to ju prehnalo,ale po podaní granul to začalo znova.Tak myslím ,že príčina je v tom.Takže potrebujem zmeniť granule a /mám nav ýber tie spomínané.kde dostanem aj menšie balenie na skúšku a nemusím ich objednávať a e -schope. Vďaka.
zora
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 24. Feb 2008, 20:33
Bydlisko: Nitra


Späť na Výživa, krmivá

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia