[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Zvysenie agresivity

Zvysenie agresivity

Tu píšte všetko, čo sa týka výživy a krmív pre psov

Zvysenie agresivity

Poslaťod lukky1988 » 14. Jan 2009, 12:56

Prosim, mohli by ste mi poradit ako by som u mojho bulldoga zvysil agresivitu? ide o to, ze on je uplne kroty a byvam na dedine kde nam v poslednej dobe zacali kradnut sliepky. on ani len nesteka, nic. su nejake povolene steroidy,alebo nieco take? prosim
lukky1988
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 14. Jan 2009, 12:52

Poslaťod krista » 14. Jan 2009, 15:35

Lukky....môžem sa spýtať,keď si vedel že potrebuješ strážcu k sliepkam,prečo padla voľba na toto plemeno ? :roll: Tu je len jedna rada,zober bulldoga do domu (ani zima mu nebude) a na dvor daj niečo chlpatejšie a povahovo vhodnejšie.V žiadnom prípade by som do psa zbytočne nepchala steroidy a podobné hovadiny. Bulldog je mierumilovný pes,on sa skamaráti pravdepodobne aj so zlodejom :wink: .To už aj maltezák je agresívnejšie plemeno......A neverím že by ti niekto iný poradil iné,ale držím palec.
Navždy si zodpovedný za to čo si k sebe pripútal.....
Antoine de Saint Exhupery
Obrázok užívateľa
krista
 
Príspevky: 52
Registrovaný: 11. Sep 2007, 9:29
Bydlisko: komárno

nemecký ovčiak

Poslaťod Ayisi » 4. Máj 2009, 15:13

nemecký ovčiak by bol skvelý strážca...bulldog je maznáčik maznákovitý, presne, zober ho do domu, urob mu pelech a dve hodiny denne ho škrabkaj
:P
Obrázok užívateľa
Ayisi
 
Príspevky: 47
Registrovaný: 14. Nov 2008, 16:08
Bydlisko: Basnká Bystrica


Späť na Výživa, krmivá

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron