[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Nutrican? Co je skutocne vhodne krmivo (granulovane)??

Nutrican? Co je skutocne vhodne krmivo (granulovane)??

Tu píšte všetko, čo sa týka výživy a krmív pre psov

Nutrican? Co je skutocne vhodne krmivo (granulovane)??

Poslaťod Ema » 9. Jan 2009, 14:20

Zdravim citatelov a prispievatelov fora.

Som laik, mam labradorku, fyzicky je schopna zjest snad vsetko co je jedle okrem citrusoveho ovocia (chvalabohu).
Chovana je na granulkach, nie je citliva na nic, chuti jej vsetko. V poslednom case citam kadeco o jednotlivych druhoch krmiv. Priznam sa, uz v tom mam uplny chaos ?!?

Od malicka bola chovana na Royal Canin-e, teraz ma rok a pol a po precitani vsetkych moznych pozitivnych aj negativnych sprav netusim co jej mam dat jest :? Jeden z veterinarov nam odporucil Nutrican - male balenie sme skusili zmiesat s doterajsim jedlom, chutit jej chuti bez problemov ako vsetko ostatne, zda sa mi ze schudla (to jej zas neuskodi, pri svojej pazravosti labradory mavaju problem s vahou obcas...).

Viete mi, prosim poradit, ktore granule jej neuskodia co sa zdravia v buducnosti tyka? Poznate niekto Nutrican? Co si o nom myslite?
Prepacte za otazky, mozno hlupe, ale moja profesia ma velmi daleko od chemie veterinarnej starostlivosti a mne to fakt vela nehovori... Rada by som jej vsak poskytla, ako zdravej a spokojnej havine, kvalitne jedlo z ktoreho nebude mat zdravotne problemy, nadvahu, podvyzivu alebo cokolvek podobne...

vopred dakujem za radu,
Ema
"Nájdime odvahu zmeniť to, čo zmeniť môžeme, silu zmieriť sa s tým, čo zmeniť nejde, a múdrosť, aby sme dokázali rozoznať jedno od druhého."
Obrázok užívateľa
Ema
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 9. Jan 2009, 13:22
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod luckyA » 13. Jún 2009, 17:19

nutrican pouzivam na jednu s mojich cubin ..celkom jej chuti a tiez zozaciiatku pochudla , ale to co mala na bruchu ako slaninku , tak sa pekne premiestnilo do osvalenia ...podla mna je nutrican dobre krmivo
Obrázok užívateľa
luckyA
 
Príspevky: 240
Registrovaný: 5. Jan 2009, 12:41


Späť na Výživa, krmivá

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron