Krmení trpasličího plemene

Tu píšte všetko, čo sa týka výživy a krmív pre psov

Krmení trpasličího plemene

Poslaťod Orchidea » 20. Okt 2008, 23:15

Hledám krmivo, které by bylo vhodné pro trpasličí plemeno - v dospělosti 2 - 3 kg, aby v něm bylo vše potřebné, přitom bylo co nejmenší riziko, že štěňátko přeroste, co je důležité na podporu uzavření fontanelly, u fenky aby nehrozila příliš velká porodní váha štěňat, ale aby měla vše , co potřebuje. Mám také problém se zabřeznutím fenky, jak to mohu podpořit?Děkuji za vaše poznatky
Orchidea
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 20. Okt 2008, 23:00

Malá plemena

Poslaťod Vykoukalová » 19. Nov 2008, 16:14

:P Chovám Maltézáčky a moji pejskové dosahují v dospělosti kolem 3 kg.Krmím granulemi Pedigree profilum pro malá plemena ale k tomu dostávají 3x týdně maso,drůbeží hovězí s rýží nebo těstovinami s přídavkem veškeré zeleniny.Zabřeznutí feny je důležitý den krytí ale zde je každá rada drahá,pokud nemáte krycího psa doma,protože on to pozná nejlépe.Já mám doma několik fen a každou kryji v jiném termínu.Radím to zkusit už 11den,protože pouhým okem nepoznáte dokonale 1.den hárání,dělám to tak,že když si všimnu,že fenka hárá tak připočítám 3dny a ono to většinou vyjde.Když už je nakrytá tak velikost štěňat neovlivníte jídlem ani ničím jinným,to je genetická záležitost,naopak radím,fenka v této době musí jíst velmi kvalitně aby v sobě ta budoucí miminka udržela.Hodně masa a zeleniny a uvidíte že to půjde . :P
Vy-Mia
Obrázok užívateľa
Vykoukalová
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 18. Nov 2008, 14:29
Bydlisko: Sevastopolská 1 62500 Brno ČR


Späť na Výživa, krmivá

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia