[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - psik a zelenina

psik a zelenina

Tu píšte všetko, čo sa týka výživy a krmív pre psov

psik a zelenina

Poslaťod habika » 24. Sep 2008, 16:49

rada by som vediet vseobecny nazor na davanie zeleniny psovi. teda, aby som bola presnejsia, ide o to, ze moja babka stale ked vari a teda aj cisti zeleninu, si neodpusti strcit svojej vzrastom malej fenke tu zemiak, tu zas mrkvu, tu kapustovy list a i. s tym, ze ved vitaminy jej nemozu ublizit a ze ona, fenka, predsa vie sama najlepsie, co potrebuje, ked to zerie. lenze fenocka vonku potom zozerie zakazdym enormne mnozstvo travy (mozno to suvisi s tou horou zeleniny v jej malom zaludku). takze?
habika
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 24. Sep 2008, 16:35

psík a zelenina

Poslaťod aponi » 24. Sep 2008, 19:21

zelenina vobec nemože uškodiť v zásade to robím tak, že keď dám surové maso dám aj surovú zeleninu a zase naopak, netreba sa toho vobec obávať psík pokiaľ je zvyknutý treba mu podávať všetko aj také ako cuketa, karfiol,paprika, paradajka, ale aj brokolica ale tá varená, moji majú veľmi radi ovocie aj mandarínku,pomaranč , síce tie sliny sa nezadržateľne spustia ,ale stojí to za to
Obrázok užívateľa
aponi
 
Príspevky: 31
Registrovaný: 6. Sep 2008, 11:41
Bydlisko: Rastislavice 41

Poslaťod habika » 24. Sep 2008, 19:35

najviac ma teraz asi zaujima ten zemiak a skrob v nom. nemoze uskodit ten?
habika
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 24. Sep 2008, 16:35

psík a zelenina

Poslaťod aponi » 25. Sep 2008, 10:10

nie som taký odborník, neviem či može uškodiť, ale zemiak psíci nestrávia vykadia ho celý von
Obrázok užívateľa
aponi
 
Príspevky: 31
Registrovaný: 6. Sep 2008, 11:41
Bydlisko: Rastislavice 41

Poslaťod krista » 25. Sep 2008, 10:54

Ak dostáva k zeleninke aj mäsko,jednoznačne jej to nemôže uškodiť,jedine prospieť :wink: So zemiakmi by som konala určite opatrne,ja vôbec nedávam,ani varené.To už radšej ryžu,ovsené vločky,veľmi málo cestovín,a zeleninu rôznorodú :victory:
Navždy si zodpovedný za to čo si k sebe pripútal.....
Antoine de Saint Exhupery
Obrázok užívateľa
krista
 
Príspevky: 52
Registrovaný: 11. Sep 2007, 9:29
Bydlisko: komárno

Poslaťod Ester » 26. Sep 2008, 19:58

Zemiaky nedávať, ani cibuľu!
Ja dávam k mäsu surovú mrkvu, paradajky, sem tam špenát, listy púpavy, šalátu.
Obrázok užívateľa
Ester
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 3. Dec 2007, 15:43
Bydlisko: Tatry

Poslaťod offca » 30. Sep 2008, 18:04

Babka má velmi správny, triezvy pohľad na vec.. Naozaj, šikovná babka! :youarenumberone:
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 445
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod Nezabudka » 8. Máj 2009, 20:40

Takže sa môže dávať zelenina aj varená aj surová, to je skvelé, vitamíny v každej podobe. Ale čo sa týka ovocia tam to také ružové nevidím, lebo ak si náš psík uchmatne napríklad kúsok jabĺčka, tak ju potom začne preháňať a musíme jej dať živočíšne uhlie, lebo kaká ako strela. :(
Obrázok užívateľa
Nezabudka
 
Príspevky: 10
Registrovaný: 7. Máj 2009, 14:54
Bydlisko: Trnava


Späť na Výživa, krmivá

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron