[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Granule Porta 21 holistic-BIO

Granule Porta 21 holistic-BIO

Tu píšte všetko, čo sa týka výživy a krmív pre psov

Granule Porta 21 holistic-BIO

Poslaťod zora » 13. Sep 2008, 23:42

Pozná niekto a má skusenosti s menovanými granulkami. Objavila som ich na Animale shope,keď som išla objednať granule Exclusion. Celkom ma zaujali.
zora
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 24. Feb 2008, 20:33
Bydlisko: Nitra

porta

Poslaťod fosilia » 14. Sep 2008, 10:36

No vzhladom na to, ze sa jedna o organics krmivo tak neviem ci uz prisla doba predaja takychto krmiv na Slovensku. Samozrejme kmiva s tymto oznacenim patria na vrchol rebricka kvality a cistoty pouzitych surovin.
Porta sa vyraba v USA pod Fromm Family.
Obrázok užívateľa
fosilia
 
Príspevky: 356
Registrovaný: 16. Okt 2006, 7:48

Granule Porta 21 holistic-BIO

Poslaťod zora » 14. Sep 2008, 11:24

Ako som už písala, ponúkajú ho na Animale e-shop,kačka+ryža a slede,sardinky,losos+ovsenná múčka. 2kg stojí 390-Sk.Dodacia doba 3-5dní. Tak teraz neviem,ktoré objednať,či Porta 21,alebo Exclusion. Ak môžeš fosilia, prosím poraď, vidím ,že tomu rozumieš. :scratchhead:
zora
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 24. Feb 2008, 20:33
Bydlisko: Nitra

Poslaťod zwergpincher » 15. Sep 2008, 12:26

Hm zajimave granule, jaksi do CR asi fakt jeste nedorazili, bo obchodu co je prodavaji vyjeli asi dva a oba slovenske :-(((

Fosilia: jak ja kdyz se budu zajimat a nevim samozrejme zdaleka co Vy, tak jak poznam nebo alespon co nejlip odhadnu vstupni kvalitu surovin v granulich???
zwergpincher
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 16. Apr 2008, 14:57
Bydlisko: Ostrava

Poslaťod keit » 31. Mar 2009, 23:16

zora - prosím ťa objednala si tu Portu21? nikde na nete nemozem nájsť recenzie a skusenosti s týmto krmivom a celkom sa mi pozdáva daj prosím vedieť, dakujem

-inak som ho nenašla ani pod Fromm family ako písal Fosília maju tam síce podobne krmivá ale celkom iné balenia - vôbec nič :( žiadne info
Obrázok užívateľa
keit
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 3. Apr 2007, 19:51

Poslaťod krista » 1. Apr 2009, 21:28

Ahooojček,aj tu sa stretávame ? :kamosi1: Konečne som si prečítala aspoň 1 mienku o porte a aj to pozitívnu od Fosilie....Eduško je krááásnučký havo :wink: Od vtedy aj ja hladám nejaké recenzie,ale ništ :cry:
Navždy si zodpovedný za to čo si k sebe pripútal.....
Antoine de Saint Exhupery
Obrázok užívateľa
krista
 
Príspevky: 52
Registrovaný: 11. Sep 2007, 9:29
Bydlisko: komárno

Poslaťod keit » 2. Apr 2009, 15:58

ahojkýýý :D a díkes to je fotečka ked mal Edko cca 1,5roka ale myslím že sa nezmenil :lol:

-zhánam info kde sa dá :lol: ale zacinam mat taký pocit že budem zrejme prvá ktorá o tomto krmive z vlastnej skusenosti poreferuje :wink:
Obrázok užívateľa
keit
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 3. Apr 2007, 19:51


Späť na Výživa, krmivá

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron