ANF holistic puppy

Tu píšte všetko, čo sa týka výživy a krmív pre psov

ANF holistic puppy

Poslaťod Casey » 5. Jún 2008, 6:21

Ahojte, mam 5 mesacneho svajciarskeho salasnika a momentalne krmim Trainerom baby maxi 1-8. Chcel by som mu na zmenu kupit neake ine granule a objavil som ANF holistic puppy. Mate s nimi neake skusenosti..... dobre, zle ?
Obrázok užívateľa
Casey
 
Príspevky: 23
Registrovaný: 20. Máj 2008, 8:50

Poslaťod ZEwa » 5. Jún 2008, 14:07

No ja som s ním kŕmila moju mladú írčanku, zjedla 15kg vrece potom som prešla na Trainer. Vcelku spokojnosť len fakt veľmi malé granulky a mladá ich hltala a nerozkúsala niekedy jej až zapadlo a dusila sa /musela som zalievať, resp.pridávať varenú stravu aby to jedla v pohode/ takže preto som hľadala niečo väčšie. Myslím, že je to krmivo vhodné pre šteňatá malých plemien kôli tej veľkosti granuliek. Zložením - múčkové krmivo. Závisí čo od neho čakáš, koľko peňazí chceš za granule zaplatiť ... čítaj krmivá na tomto fóre, dlhé ale poučné, tuším som tam aj písala a žiadala o radu ohľadom prechodu z ANF Holistic puppy na Trainer puppy, skús pohľadať niekde ku koncu je aj odpoveď od Fosilii
Obrázok užívateľa
ZEwa
 
Príspevky: 23
Registrovaný: 6. Sep 2007, 10:23
Bydlisko: Košice

Poslaťod Casey » 5. Jún 2008, 17:50

Dik zewa, radu od fosilii som cital a anf som chcel preto lebo som nenasiel ziadne ine holisticke krmivo pre steniatka.....kludne sa necham inspirovat aj niecim inym. Trainer neni zly, paci sa mi zlozenie, ale mam pocit ze moj krpec je ponom stale hladny a beha ako hladny tiger :D
Obrázok užívateľa
Casey
 
Príspevky: 23
Registrovaný: 20. Máj 2008, 8:50

krmiva holistic puppy

Poslaťod fosilia » 5. Jún 2008, 21:15

Nemozes najst stenacie holisticke krmivo? Zvlastne nie. Staci dat do vyhladavca...

Eagle Pack,ANF,Trainer Fitness,Stuzzy Dog,Almo nature,Puffins,Firstmate,Proformance,Orijen,Nutram,Solid Gold,Porta 21,Hills Natures Best,Forza 10,TBW...

Malo v ponuke?

Tento problem s velkostou granul ma vacsina americkych firiem a je to zvlastne , ze vyrabaju krmiva pre vsetky plemena psov.
Obrázok užívateľa
fosilia
 
Príspevky: 356
Registrovaný: 16. Okt 2006, 7:48

Poslaťod Casey » 6. Jún 2008, 6:48

OK Fosilia, dobre si mi to natrel, ale mas pravdu. Nakoniec asi skusim Precept plus canine puppy alebo este nieco pohladam.
Obrázok užívateľa
Casey
 
Príspevky: 23
Registrovaný: 20. Máj 2008, 8:50

krmivo

Poslaťod fosilia » 6. Jún 2008, 8:50

A to hadam nie len si treba obcas pomoct sam. Ono radit konretne znacky je tazke zvlast u holistiky lebo tu je dalsi problem s oznacovanim takychto krmiv.
Totiz holistika neznamena, ze je tam este ovocie, bylinky atd.

Tento pojem znamena, ze v krmive sa nachadzaju dalsie prirodne latky, ktore spolu nie zvlast vo vzajomnom pomere vytvaraju podmienky pre zlepsenie vyzivnych vlastnosti krmiva vplyvom na zvysovanie imunity a tym zdravia jedinca.

Precept - toto mi vadi v tomto krmive:
-holistické zloženie krmiva pre šteňatá všetkých plemien
-prírodná kuracia aróma a vit. E 100IU/kg ?
-Pozor od 6 mesiaca na Ca 1,2 a P 1.0...

Hrozi tu skryta konzervacia u rybacej múčky.

Krmiva pre tazke plemena psov maju ine zlozenie a dobre nechapem, preco sa pustas do tychto granul.
Obrázok užívateľa
fosilia
 
Príspevky: 356
Registrovaný: 16. Okt 2006, 7:48

Poslaťod Casey » 6. Jún 2008, 10:41

Ked mam byt uprimny Fosilia tak chcem granule zmenit lebo vymyslam a chcem mojmu krpcovi dopriat neaku zmenu...ale asi predsa ostanem na traineri baby maxi a na zmenu mu sem tam primiesam pol na pol trainer fitness puppy s kackou. Alebo je to blbost ? Ja sa snazim mu do granul davat obcas neake cerste ovocie ( vcera mal nakrajane jahody) tak ma napadla ta holistika.
Obrázok užívateľa
Casey
 
Príspevky: 23
Registrovaný: 20. Máj 2008, 8:50


Späť na Výživa, krmivá

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron