[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - odmena pri vycviku

odmena pri vycviku

Tu píšte všetko, čo sa týka výživy a krmív pre psov

odmena pri vycviku

Poslaťod Casey » 26. Máj 2008, 8:11

Ahojte, cez vikend som zacal chodit s mojim psikom na cvicak a chcem sa poradit co mu davat ako odmenu. Tento vikend som mu daval piskoty ale je to dost suche a teraz ako pride leto nechcem aby smadny. Ostatny na cvicaku davaju klobasy, parky atd. Co je take dobre stavnate a male aby to bolo vhodne pri vycviku ?
Obrázok užívateľa
Casey
 
Príspevky: 23
Registrovaný: 20. Máj 2008, 8:50

Poslaťod lucik » 26. Máj 2008, 23:45

my cvicime s hrozienkami :wink:
moja labka to lubi, je to male a zdrave.. trosku lepkave ruky z toho, ale lepsie ako mastne z parkov :D
Obrázok užívateľa
lucik
 
Príspevky: 175
Registrovaný: 22. Mar 2006, 15:29
Bydlisko: Piestany

Poslaťod tana » 28. Máj 2008, 14:54

Ked ma tvoj pes niaku oblúbenú hračku, zatial aj nanu. Alebo ked sa rád natahuje a behá za tým co mu hodíš, tak aj aportovacia loptička našnurke.
tana
 
Príspevky: 57
Registrovaný: 5. Okt 2007, 20:27

Re: odmena pri vycviku

Poslaťod anana » 20. Mar 2013, 16:01

Ja kupujem svojemu havovi "odmeny" priamo v obchodoch, pretože aspon viem, že su pre psíkov zdravé a tiež ich chutia... http://www.sixfeet.sk/
anana
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 22. Feb 2013, 14:45

Re: odmena pri vycviku

Poslaťod 4lena » 28. Okt 2019, 21:08

riesila som te isty "problem", narazila som na brit funktional sticks, to je super ako odmena, ale potom som zase objavila aj psie salamky od nich, tak kupujeme na striedacku :)) ruky ak mam trochu zababrane neriesim, to mam vzdy aj oslintane od aportu, takze to mi uz je jedno :))
4lena
 
Príspevky: 41
Registrovaný: 9. Sep 2015, 16:15

Re: odmena pri vycviku

Poslaťod ocásek » 8. Nov 2019, 21:35

ja dávam snacky tohto typu:
https://krmivo-brit.cz/cs/produkty/psi/ ... th-chicken
mozeme to charakterizovat tie ako suche, ale tym ze to ma velky obsah masa, podporuje aj zutie a vsetko, mne nepride pes nejak extra smadny, hlavne mi ride ze ak mu dam nejaku nakrajanu salamu tak to zhltne, ako pes :D, ze pri tom aspon trochu zuvani ma z toho predsa len vacsi uzitok
ocásek
 
Príspevky: 23
Registrovaný: 18. Dec 2018, 21:16

Re: odmena pri vycviku

Poslaťod Andrejka » 18. Nov 2019, 14:43

tiez mam zuvacie odmeny od britu, i ked mame celkom velju spotrebu :D ale uz aspon nezuje nic ostatne(nabytok, topanky,....) mam pocit ze mu pomohli prave tie zuvacie odmeny, tym ze stimulovali to zuvanie pri odmene, tak doma uz nemal destrukcne potreby :D
Andrejka
 
Príspevky: 10
Registrovaný: 17. Sep 2019, 19:51

Re: odmena pri vycviku

Poslaťod gekonxx » 21. Nov 2019, 21:17

ja mám tiež dobrú skúsenosť,že skrz výcvik plus odmeny šteňa prestalo doma okusovať veci, asi je to výsledok kombinácie tých žuvacích odmien a výdajom energie :youarenumberone:
gekonxx
 
Príspevky: 31
Registrovaný: 18. Dec 2018, 21:26

Re: odmena pri vycviku

Poslaťod Ferdo » 19. Máj 2020, 9:06

@lucik hrozienka? normalne susene ci nejak tycinky? my dávame psiu salámu, takže ruky zamastné trošku:))
Ferdo
 
Príspevky: 34
Registrovaný: 4. Sep 2015, 13:14


Späť na Výživa, krmivá

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Majestic-12 [Bot] a 1 hosť

cron