Porovnanie cien Royal Canin

Tu píšte všetko, čo sa týka výživy a krmív pre psov

Porovnanie cien Royal Canin

Poslaťod Koolki » 25. Máj 2008, 20:45

Velmi zaujimave, porovnajte si !!!

Na internete je niekolko predajcov krmiva ROYAL CANIN. Dal som si tu pracičku a porovnal som niekolko z nich. Porovnaval som veľkosť balenia, cenu za dopravu, príp. ine zlavy a vyhody. Na porovnanie som si vybral krmivo ROYAL CANIN MAXI ADULT 15kg a platbu na dobierku mimo BA.
Tú sú vysledky. Je až zarazajuce koľko sa dá ušetriť, keď trochu posurfujete...


Zvieratka.sk Predajná cena (po zľave) 2.376,- Sk s DPH Cena za dopravu 249,- Sk Spolu s dopravou 2.625,- Sk
PetStore.sk Predajná cena (po zľave) 2.227,80 Sk s DPH Cena za dopravu 238,- Sk Spolu s dopravou 2.465,80 Sk
MojMilacik.sk Predajná cena (po zľave) 2.221,- Sk s DPH Cena za dopravu 80,- Sk Spolu s dopravou 2.301,- Sk
Pesamacka.sk Predajná cena (po zľave) 2.066,- Sk s DPH Cena za dopravu 150,- Sk Spolu s dopravou 2.216,- Sk
Maxipes.sk Predajná cena (po zľave) 2.025,- Sk s DPH Cena za dopravu 150,- Sk Spolu s dopravou 2.175,- Sk
ZooZoo.sk Predajná cena (po zľave) 1.903,- Sk s DPH Cena za dopravu 200,- Sk Spolu s dopravou 2.103,- Sk
Belmondo.sk Predajná cena (po zľave) 1.859,- Sk s DPH Cena za dopravu 250,- Sk Spolu s dopravou 2.109,- Sk
Vetnet.sk Predajná cena (po zľave) 1.979,- Sk s DPH Cena za dopravu 0,- Sk Spolu s dopravou len 1.979,- Sk !!!
Pozri http://www.vetnet.sk/tdetail.php?tvid=270 a v košíku zmeň balenie na 15kg.

Výsledok: Ked kúpim tieto granule v Eshope Vetnet.sk namiesto Zvieratka.Sk usetrim az 600,-Sk ... Dosť však?

Viete aj o lepšej cene za Royal Canin Maxi Adult 15kg ??? :ithankyou: :ithankyou: :roll: :roll: :roll:
Koolki
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 25. Máj 2008, 20:35

Cena

Poslaťod fosilia » 25. Máj 2008, 21:10

No nakup je 24,8Eur od vyrobu cennik 2007 ale mozno islo hore... No nekup to. Za hydinovu mucku je to dost aj tak drahe. Asi su tam zlate dosticky.

Nastastie su aj vyrobcovia, ktori davaju hlavny doraz na zdravie zvierat a nepouzivaju suroviny a additiva pouzite v tomto krmive.
Obrázok užívateľa
fosilia
 
Príspevky: 356
Registrovaný: 16. Okt 2006, 7:48

Poslaťod krista » 27. Máj 2008, 8:57

súhlas .....seno,chémia a voňavý olej 8) za tú"reklamnú cenu" kúpiš oveľa kvalitnejšie,síce menej reklamované ale oveľa kvalitnejšie krmivo... RC by som psovi nedávala v žiadnom prípade ,ale každý sa musí rozhodnúť sám :roll:
Navždy si zodpovedný za to čo si k sebe pripútal.....
Antoine de Saint Exhupery
Obrázok užívateľa
krista
 
Príspevky: 52
Registrovaný: 11. Sep 2007, 9:29
Bydlisko: komárno

Re: Porovnanie cien Royal Canin

Poslaťod dexter13 » 6. Júl 2008, 13:06

Koolki píše:Velmi zaujimave, porovnajte si !!!

Na internete je niekolko predajcov krmiva ROYAL CANIN. Dal som si tu pracičku a porovnal som niekolko z nich. Porovnaval som veľkosť balenia, cenu za dopravu, príp. ine zlavy a vyhody. Na porovnanie som si vybral krmivo ROYAL CANIN MAXI ADULT 15kg a platbu na dobierku mimo BA.
Tú sú vysledky. Je až zarazajuce koľko sa dá ušetriť, keď trochu posurfujete...


Zvieratka.sk Predajná cena (po zľave) 2.376,- Sk s DPH Cena za dopravu 249,- Sk Spolu s dopravou 2.625,- Sk
PetStore.sk Predajná cena (po zľave) 2.227,80 Sk s DPH Cena za dopravu 238,- Sk Spolu s dopravou 2.465,80 Sk
MojMilacik.sk Predajná cena (po zľave) 2.221,- Sk s DPH Cena za dopravu 80,- Sk Spolu s dopravou 2.301,- Sk
Pesamacka.sk Predajná cena (po zľave) 2.066,- Sk s DPH Cena za dopravu 150,- Sk Spolu s dopravou 2.216,- Sk
Maxipes.sk Predajná cena (po zľave) 2.025,- Sk s DPH Cena za dopravu 150,- Sk Spolu s dopravou 2.175,- Sk
ZooZoo.sk Predajná cena (po zľave) 1.903,- Sk s DPH Cena za dopravu 200,- Sk Spolu s dopravou 2.103,- Sk
Belmondo.sk Predajná cena (po zľave) 1.859,- Sk s DPH Cena za dopravu 250,- Sk Spolu s dopravou 2.109,- Sk
Vetnet.sk Predajná cena (po zľave) 1.979,- Sk s DPH Cena za dopravu 0,- Sk Spolu s dopravou len 1.979,- Sk !!!
Pozri http://www.vetnet.sk/tdetail.php?tvid=270 a v košíku zmeň balenie na 15kg.

Výsledok: Ked kúpim tieto granule v Eshope Vetnet.sk namiesto Zvieratka.Sk usetrim az 600,-Sk ... Dosť však?

Viete aj o lepšej cene za Royal Canin Maxi Adult 15kg ??? :ithankyou: :ithankyou: :roll: :roll: :roll:


cool, 600sk to usetris aj na rakvicku :D ...ale nie. Podla mna v normal obchodoch ho kupis aj tak lacnejsie ako cez net vacsinou. Nekrmim tym neviem....
Obrázok užívateľa
dexter13
 
Príspevky: 414
Registrovaný: 22. Jan 2007, 10:02

Poslaťod Amaguk » 6. Júl 2008, 14:06

no neviem, dat 2 tisicky za vrece priemyselne spracovaneho potravinarskeho odpadu s chemickou konzervaciou sa mi zda dost neuveritelne...
ja osobne by som RC nechcela ani zadarmo
:roll:
Obrázok užívateľa
Amaguk
 
Príspevky: 578
Registrovaný: 28. Júl 2007, 19:05
Bydlisko: Bratislava

krmivo

Poslaťod fosilia » 6. Júl 2008, 17:20

Waltham kupou tejto francuzskej znacky vyuzil ich marketing, cesta cez veterinarov, vysoka cena a znacka.

Podavaci krmiva omylom nazyvani veterinari urobili pre tuto znacku najviac prace. Odmenou im boli zajazdy najcastejsie do Mexika a pomoc pri vybave ordinacie. To boli zaciatky pre celosvetovy uspech znacky ked im okrem IAMS a Hills nemal kto konkurovat. Prave dobry markeing a silny lobing cez sponzoring priniesol tejto znacke uspech ale aj pad, ked spolocnost uz nebola schopna sa dalej rozvijat a bola ponuknuta na predaj. Tymto skoncila doba velkej slavy tejto znacky a predajom sa objavili v recepturach namiesto kuracich mucok uz aj hydinove. Casom sa zacali objavovat clanky o nevhodnosti takehoto druhu krmiva s BHA pre zvierata. O tom ako sa podvadza sa chovatelia mali moznost presvedcit po afere vo firme Menu Foods, kde sa naplno odhalili podvody v znackovych krmivach. Europu to len ofuklo, takze nejake straty sa tu neprejavili. Waltham otvoril fabriku v Polsku a v Rusku cim sa mu na rozdiel od Francuzska podarilo znizit nakladovost. Kedze firma nakupuje hlavne hydinove mucky je vlastne jedno kde bude stat fabrika z hladiska surovinovej dostupnosti. Vsadila na krmiva podla jednotlivych plemien co bol dalsi marketingovy tah pre hlupuckych klientov, ktorym staci fotka a text na obale a s dobrym umyslom, ze kupujem specialne krmivo pre mojho psika platia obchodnikom nadsadene ceny. Potom ked na vystave sa bavia chovatelia ako lacno kupuju a priamo im to vozia domov, snad ich ani nenapadne, ze taketo krmiva v 15kg baleni by mali nakupovat pod 1000,-Sk . Skuste sa opytat vasho veterinara ci vie co je to hydinova mucka, ked vam ponuka naj krmivo z jeho obchodu. Hydinove mucky sa dodnes pouzivaju u vacsiny lacnych kanadskych krmiv kde predaj takychto krmiv nestoji viac ako 1CAD, co pri dnesnom kurze je krmivo zadarmo. V Europe su to vsetko krmiva urcene pre obchodne siete u nas vacsinou v igelitovych vreciach ala dedina. Vyrobcovia vsak opat nasli sposob ako zakryt strasny smrad tychto mucok a zacali pouzivat napr. silne aromaticke rybacie oleje ci tzv prirodne aromaticke latky.
V novom krmive Techni-cal pouzil osvedcenu kanadsku recepturu ironiou je to, ze to ma lepsie zlozenie ako sam RC.
Obrázok užívateľa
fosilia
 
Príspevky: 356
Registrovaný: 16. Okt 2006, 7:48


Späť na Výživa, krmivá

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia