[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - kĺby

kĺby

Tu píšte všetko, čo sa týka výživy a krmív pre psov

kĺby

Poslaťod kekso » 6. Máj 2008, 15:47

Ahojte. Aký prípravok by ste mi odporúčali na kĺby pre 5 ročného labradora? Nemá zatiaľ nijaké ťažkosti. Chcela by som to iba ako prevenciu. Ďakujem
kekso
 
Príspevky: 15
Registrovaný: 24. Júl 2007, 22:44

Poslaťod Ivanka.P » 7. Máj 2008, 14:09

Canvit Chondro Maxi slúži k regenerácii kĺbových chrupaviek a väzív. Chondroitín a glukosamín sulfát sa ľahko vstrebávajú do poškodenej chrupavky, zvyšujú jej hydratáciu a elasticitu a posiľňujú jej mechanickú odolnosť. Glukosamín sulfát má protizápalové účinky a uľahčuje hojenie rán. Je vhodný pre psov s problémami pohybového a väzivového aparátu, pri dysplazii bedrového kĺbu, osteoartróze a po úrazoch kĺbov a šliach. Preventívne podávanie sa doporučuje u mladých psov veľkých plemien, u pracovných a služobných psov s veľkou záťažou. U starších psov pomáha udržovať dobrú pohyblivosť do vyššieho veku, zabraňuje poškodeniu kĺbových chrupaviek a väzív a tým zaisťuje nebolestivú funkčnosť kĺbov.

Alebo iné prípravky, vyber si
http://www.mojmilacik.sk/psy-lieciva-do ... ov-a-kosti


http://www.mojmilacik.sk/index.php?page ... odukt=1601
Ivanka.P
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 13. Dec 2007, 17:07

Poslaťod kekso » 7. Máj 2008, 17:00

ďakujem
kekso
 
Príspevky: 15
Registrovaný: 24. Júl 2007, 22:44

Poslaťod štaflik » 8. Máj 2008, 17:32

Ja ti môžem z vlastných skúseností odporučiť Alavis. Mám suku s najťažšou dyspláziou a podávam jej Alavis, účinok vidím a je 100%ný. Dam zaň ruku do ohňa.
štaflik
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 12. Apr 2008, 17:01

Poslaťod puro » 8. Máj 2008, 22:52

ja pouzivam proenzi 3. je to pripravok pre ludi, s tym istym zlozenim ako alavis, ale je o nieco lacnejsi. kupis asi v kazdej lekarni.
Obrázok užívateľa
puro
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 30. Okt 2007, 21:23

Re: kĺby

Poslaťod Geisha » 25. Máj 2008, 23:33

kekso píše:Ahojte. Aký prípravok by ste mi odporúčali na kĺby pre 5 ročného labradora? Nemá zatiaľ nijaké ťažkosti. Chcela by som to iba ako prevenciu. Ďakujem


Tiez chovam labradorov. Ze nema nijake tazkosti znamena, ze ma DBK vyhodnotene ako Nulove? Pokial ano, najlepsia prevencia je dostatok pohybu, dostatok plavania a pozor na zradlo, kedze labrador je papkac.

Pokial psik nemusi, ziadna chemia.
Geisha
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 20. Máj 2008, 0:50

Poslaťod kekso » 26. Jún 2008, 10:50

No na rtg sme neboli. Už 2x mal ale problém so zadnými labkami. Teraz je to v pohode, ale aj tak som chcela, aby ste mi poradili nejaké prípravky na kĺby.
kekso
 
Príspevky: 15
Registrovaný: 24. Júl 2007, 22:44

KĹBY - DYSPLÁZIA

Poslaťod IRIS » 28. Okt 2008, 21:21

Mám 11 mesačného erdela a RTG ukázal veľmi zlý stav ľavého kĺbu zadnej nony, boli sme v Brne u Dr. Béranka na klinike JAGGY doporučil nepriberať na váhe, nezaťažovať prácou napr. polovačka, pri klinických problémoch úplny kľud a lieky nesteroidné antiflogistika na niekoľko dní, schody sú problém a skoky!!! cafe
IRIS
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 23. Okt 2008, 12:01

Re: KĹBY - DYSPLÁZIA

Poslaťod IRIS » 28. Okt 2008, 21:23

IRIS píše:Mám 11 mesačného erdela a RTG ukázal veľmi zlý stav ľavého kĺbu zadnej nony, boli sme v Brne u Dr. Béranka na klinike JAGGY doporučil nepriberať na váhe, nezaťažovať prácou napr. polovačka, pri klinických problémoch úplny kľud a lieky nesteroidné antiflogistika na niekoľko dní, schody sú problém a skoky!!! cafe


ešte chondroprotektiva a plávanie
IRIS
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 23. Okt 2008, 12:01

Poslaťod nutriscience » 23. Dec 2008, 23:33

Labrodory su viac nachylne na problemy s klbami.
Napr. Nutri Joint je na pomoc pri problemoch s klbami psov.
Viac info o zlozeni, davkovani a najcastejsie otazky o klboch:
http://www.nutriscience-eu.com/details. ... ountryID=1
NutriScience EU - doplnková výživa pre kone, psy a mačky.
www.nutriscience-eu.com
nutriscience
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 23. Dec 2008, 22:22

Re: kĺby

Poslaťod LuciaH » 13. Máj 2014, 10:42

Chondroprotektíva obsahuje viacej výrobkov na trhu. Skúšala som Hyalutidin, ale ten sa mi zdal drahý. Nakoniec preventívne užívame Aptus Apto.

http://www.hyalutidin.sk/sk/dc/index.htm
http://www.chovatelske-potreby-lili.eu/klbova-vyziva-pre-psov/
LuciaH
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 13. Máj 2014, 10:39

Re: kĺby

Poslaťod 4lena » 28. Okt 2019, 21:34

kvalitne granule a konzervy/kapsicky, podla mna ak nema problem, nie je nijak extra zatazovany, tak kvalitna vyziva = prevencia. my mame sice stredne plemeno, ale kupujeme len kvalitne ako granule, tak konzervy a odmeny, je vitalny, nema problem s travenim aj srst ma kvalitnu.
4lena
 
Príspevky: 41
Registrovaný: 9. Sep 2015, 16:15

Re: kĺby

Poslaťod gekonxx » 8. Nov 2019, 21:55

ja som sa teraz celkom nadchla salmon olejom od britu, ten je vhodný snáď na všetko, pre staršieho psíka podľa mňa dobrá prevencia
gekonxx
 
Príspevky: 31
Registrovaný: 18. Dec 2018, 21:26

Re: kĺby

Poslaťod Gizmo » 18. Nov 2019, 15:04

už som si to všimla v ponuke ten rybí olej, myslíte teda, že aj na kĺby, resp. pohybový aparát by to mohlo pomáhať?
Gizmo
 
Príspevky: 22
Registrovaný: 18. Dec 2018, 20:07

Re: kĺby

Poslaťod gekonxx » 24. Nov 2019, 12:39

určite, to by som vyskúšala, uvidíte zlepšenie vo všetkom, dokonca aj v nálade!
gekonxx
 
Príspevky: 31
Registrovaný: 18. Dec 2018, 21:26

Ďalší

Späť na Výživa, krmivá

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron