nechutenstvo v polovici gravidity suky

Tu píšte všetko, čo sa týka výživy a krmív pre psov

nechutenstvo v polovici gravidity suky

Poslaťod somebody » 1. Máj 2008, 22:20

Prosím o radu suka je v polke gravidity, a nechce jesť, odmieta granule - eukanuba, nechce ich ani ked ich pomiešam s ryžou a duseným mäsom, čo inak vždy fungovalo a granule zjedla, teraz zje len všelijaké somarinky ako kaleráb, jogurt, salámu, ale aj to v malom množstve, mám obavy o jej dostatočnú výživu. A ešte mám otázku, je možné aby v polke gravidity suka stavača, ešte nemala bruško, alebo vôbec nie je v tom :-)))
somebody
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 5. Nov 2007, 18:27

Poslaťod Jozef Varga » 4. Máj 2008, 15:25

tak tento problem som mala aj ja pred par dnami,nachcela vobec bastit,ani s konzervou,davala som jej z ruky aj to zjedla iba trosku,asi po troch dnoch uz bastila normalne ,od piateho tyzdna uz dvakrat lebo brusko rastie a davka na jedno krmenie je vela,no a brusko zacina vidiet az koncom siesteho tyzdna,zalezi kolko steniat je,ale aj pri jednom stenati je okruhle a sucka je hrubsia v oblasti slabin a brucha,ciciky su ruzovkaste a tuhe,casta je aj zmena spravania,jedinu istotu ti da sono vysetrenie :wink:
Obrázok užívateľa
Jozef Varga
 
Príspevky: 19
Registrovaný: 8. Jan 2008, 21:06
Bydlisko: solcany


Späť na Výživa, krmivá

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia