sójové mlieko

Tu píšte všetko, čo sa týka výživy a krmív pre psov

Poslaťod Fraga » 27. Sep 2007, 9:36

No my s mliečkom problemy nemáme môžeme také onaké hociaké a nič nám to nerobí...

Skor máme problem so sušienkami... Nechutia nam :-(, doniesla som z Londýna psie sušienky, skušali sme od Pedigree, dokonca ani od Candies nam nechutia. Tak sme prestali kupovat, lebo jeden baliček sme mali aj na pol roka :( tak kto vie či toto by jedli...

Ale recepty vyzeraju zaujímavo... :wink:
Obrázok užívateľa
Fraga
 
Príspevky: 464
Registrovaný: 9. Júl 2006, 11:26

Poslaťod zuzupes » 27. Sep 2007, 9:49

fraga,
vyskusaj a uvidis. ved skus polovicnu davku.my zas mame opacny problem. moja by zozrala susienky aj keby tam boli pomlete kamene. este som nenatrafila na nic co by jej nechutilo. vlastne okrem granuliek - ale tie uz nedavame, takze je fajn.
Obrázok užívateľa
zuzupes
 
Príspevky: 226
Registrovaný: 19. Jan 2007, 10:04
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod ivana1 » 27. Sep 2007, 12:19

Fraga píše:... dokonca ani od Candies nam nechutia. ...


tie nechutia ani nam, ani psikom v okoli, jedava ich moja dcera :oops:
Obrázok užívateľa
ivana1
 
Príspevky: 99
Registrovaný: 1. Apr 2007, 17:20
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod zuzupes » 27. Sep 2007, 12:21

ozaj, zabudla som napisat ze Candies ani Pallaske nechutia, dokonca ani clenom ludskej svorky :lol:
Obrázok užívateľa
zuzupes
 
Príspevky: 226
Registrovaný: 19. Jan 2007, 10:04
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod Amaguk » 27. Sep 2007, 12:29

diki za recepty! podla mna to pojde v poho aj bez mlieka :) ja teda najviac davam normalne detske piskoty, ale zmena neuskodi - a hlavne bude mat speci odmenky ked urobi nieco speci dobre
Obrázok užívateľa
Amaguk
 
Príspevky: 578
Registrovaný: 28. Júl 2007, 19:05
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Fraga » 27. Sep 2007, 12:48

No mala som možnosť raz ochutnať Candies a tiez mi moc nešli psi vypluli :(
Obrázok užívateľa
Fraga
 
Príspevky: 464
Registrovaný: 9. Júl 2006, 11:26

Poslaťod daga » 27. Sep 2007, 13:56

Mojim chutí všetko, takže aj Candies..ja som ochutnala ...celkom sa dalo... :lol:
daga
 
Príspevky: 80
Registrovaný: 10. Sep 2007, 14:38

Poslaťod lucik » 27. Sep 2007, 17:55

daga píše:Mojim chutí všetko, takže aj Candies..ja som ochutnala ...celkom sa dalo... :lol:


chi, ale videla si, ze na Jahodniku tie Candiesky jedli len Gipsy, Tara a Ella - nikto iny nechcel :D
Obrázok užívateľa
lucik
 
Príspevky: 175
Registrovaný: 22. Mar 2006, 15:29
Bydlisko: Piestany

Poslaťod daga » 28. Sep 2007, 10:17

lucik píše:
daga píše:Mojim chutí všetko, takže aj Candies..ja som ochutnala ...celkom sa dalo... :lol:


chi, ale videla si, ze na Jahodniku tie Candiesky jedli len Gipsy, Tara a Ella - nikto iny nechcel :D

Ako vravím, moje potvory mi zjedia všetko, čo nezožerie ich....včera sa Ella ulakomila na kyslú uhorku..... :roll: tie candiesky neboli ktoviečo, ale keď je človek hladný, zje hocičo.....
daga
 
Príspevky: 80
Registrovaný: 10. Sep 2007, 14:38

Poslaťod Eva K. » 28. Sep 2007, 12:51

Ty brďo, upečiem dva plechy a budeme si podávať jeden ja, druhý fenka....
E+E
Obrázok užívateľa
Eva K.
 
Príspevky: 122
Registrovaný: 12. Sep 2007, 12:46
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod daga » 28. Sep 2007, 13:09

Eva K. píše:Ty brďo, upečiem dva plechy a budeme si podávať jeden ja, druhý fenka....

Tak toto poznám, pred chvíľou mi doniesli obed a Ella už bola pripravená....tak neviem, komu ten obed nosia... a toho pána čo to nosí vždy víta ako starého známeho...pritom inak ľudí nemusí :lol:
daga
 
Príspevky: 80
Registrovaný: 10. Sep 2007, 14:38

Poslaťod Van » 28. Sep 2007, 16:08

daga píše:Mojim chutí všetko, takže aj Candies..ja som ochutnala ...celkom sa dalo... :lol:
rovnako, co nezozerie jeho, zozerie on...okrem teda toho, v com zaciti jahnacinu :)

daga píše: ...tie candiesky neboli ktoviečo, ale keď je človek hladný, zje hocičo.....
no to je tym, ze my ludia sme uz rozmaznany, mame otupene chutove bunky a co nie je slane, sladke, horke, kysle, koreniste, proste co je "mdle" chutovo nam nechuti...ale nebolo to tak vzdy, ako deti sme tolko prichuti do jedla nepotrebovali a ked skusis nejaku dobu jest menej slane, menej sladke...casom zistit, ze jednotlive potraviny maju uplne inu chut ako si doteraz bola zvyknuta...to ja len tak, vseobecne :D
Obrázok užívateľa
Van
 
Príspevky: 237
Registrovaný: 29. Jún 2006, 21:14
Bydlisko: BA

Poslaťod lucik » 28. Sep 2007, 16:44

Van píše:
daga píše:Mojim chutí všetko, takže aj Candies..ja som ochutnala ...celkom sa dalo... :lol:
rovnako, co nezozerie jeho, zozerie on...okrem teda toho, v com zaciti jahnacinu :)

daga píše: ...tie candiesky neboli ktoviečo, ale keď je človek hladný, zje hocičo.....
no to je tym, ze my ludia sme uz rozmaznany, mame otupene chutove bunky a co nie je slane, sladke, horke, kysle, koreniste, proste co je "mdle" chutovo nam nechuti...ale nebolo to tak vzdy, ako deti sme tolko prichuti do jedla nepotrebovali a ked skusis nejaku dobu jest menej slane, menej sladke...casom zistit, ze jednotlive potraviny maju uplne inu chut ako si doteraz bola zvyknuta...to ja len tak, vseobecne :D


Van, mimochodom, tie Candiesky boli od teba - z junovej vystavy NR.. :) Mala som ich na kurze masazi, to je tam, kde ich nikto nechcel a teraz v utorok som ich minula, ked sme mali prve CT sedenie s detmi..
Obrázok užívateľa
lucik
 
Príspevky: 175
Registrovaný: 22. Mar 2006, 15:29
Bydlisko: Piestany

Poslaťod Fraga » 28. Sep 2007, 19:14

Chich my sme ich ochutnali prvý krát tiež u Van na Seneckej výstave tento rok. Som myslela, že ked to každý tak ospevuje bude to neco super. Ale Van s tým nič nemá, nie je to jej vina. Sú to proste nechutiace Candies :lol:
Obrázok užívateľa
Fraga
 
Príspevky: 464
Registrovaný: 9. Júl 2006, 11:26

Poslaťod lucik » 28. Sep 2007, 21:50

Fraga píše:Chich my sme ich ochutnali prvý krát tiež u Van na Seneckej výstave tento rok. Som myslela, že ked to každý tak ospevuje bude to neco super. Ale Van s tým nič nemá, nie je to jej vina. Sú to proste nechutiace Candies :lol:


joj, to som tym nemyslela, ze by som Van vinila.. nemam za co, moja hafa sezere vsetko, co neutece a co nezje ju.. ja jej to nejem, lebo to nema ziadnu chut a ja mam mlsny jazycek.. ale deti na CT sedeni v skole ochutnavali :)
Obrázok užívateľa
lucik
 
Príspevky: 175
Registrovaný: 22. Mar 2006, 15:29
Bydlisko: Piestany

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výživa, krmivá

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia