acidko na granule

Tu píšte všetko, čo sa týka výživy a krmív pre psov

Poslaťod emor » 16. Okt 2007, 8:26

su aj take co rastu na granulovnikoch. tie su pre tych psov co nechcu svojou existenciou sposobovat utrpenie inym zivym tvorom.

ad veagni. - kto nezere maso - zabija kapustu. aj kapusta citi bolest .
Obrázok užívateľa
emor
 
Príspevky: 401
Registrovaný: 27. Sep 2007, 21:52
Bydlisko: Prešov

Poslaťod Nils » 16. Okt 2007, 8:53

...mám kolegu Kapustu a veru po nedávnom futbale bol celý boľavý :lol:
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 691
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod zuzupes » 16. Okt 2007, 10:33

ja viem ze tu je rozobrana ina tema, ale taka otazka tiez k vyzive:
ake bylinky mozu psy? alebo co vsetko im davate, co sa tyka ludovej mediciny?
Obrázok užívateľa
zuzupes
 
Príspevky: 226
Registrovaný: 19. Jan 2007, 10:04
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod Van » 16. Okt 2007, 10:34

Nils píše:Van, z "tvojej logiky"

Nils, protirecis si, ved ja podla teba ako prislusnicka zenskeho pohlavia tu logiku predsa nemam :wink:

Nils píše:Odteraz už len odpovedám: "Áno Van." "Áno" "Máš pravdu." ... :roll:
heh, tak to som zvedava :lol: :lol:

Nils píše:...viem čítať zaradom a dokonca aj analyzovať, syntetizovať, dudukovať či indukovať, komparovať či generalizovať a nie je mi cudzia ani abstrakcia.
...s láskou a obdivom tvoj skalný fanúšik :oops:
ooooch, neuveritelne, priam uzasne...fakt je to uzasne, akeho skveleho fanusika mam :lol: zit s tymto pocitom je fakt skvele :wink: :lol:
Obrázok užívateľa
Van
 
Príspevky: 237
Registrovaný: 29. Jún 2006, 21:14
Bydlisko: BA

Poslaťod anet » 16. Okt 2007, 10:47

zuzupes píše:ja viem ze tu je rozobrana ina tema, ale taka otazka tiez k vyzive:
ake bylinky mozu psy? alebo co vsetko im davate, co sa tyka ludovej mediciny?


Nemam ziadnu ludovu medicinu, nepridavam ziadne bylinky.

Krmivo GreenFish spomina vo svojom krmive bylinky ako rozmarin, artycok, bodliak, ženšeň apod. Skus na www.greenfish.sk

PS: Nesnazim sa o reklamu, nezastupujem toto krmivo, nekrmim tymto krmivom, viem to len z letaku ktory mi prisiel domov. 8)
Obrázok užívateľa
anet
 
Príspevky: 92
Registrovaný: 29. Nov 2005, 17:26
Bydlisko: Vyšná Hutka

Poslaťod sonča » 16. Okt 2007, 10:51

zuzupes píše:ja viem ze tu je rozobrana ina tema, ale taka otazka tiez k vyzive:
ake bylinky mozu psy? alebo co vsetko im davate, co sa tyka ludovej mediciny?


-----------------------------------------
napríklad môžu čerstvo nasekané bazalkové listy pridať k jedlu. Môj havo teraz úplne bláznivo hlce granule Trainer fitnes (hypoalergénne), tie sú tiež ochutené nejakými 4 bylinkami, nepamätám si presne, ale púpava je tam určite. A možno mu to naozaj chutí s tými bylinkami, pretože dovtedy som sa mu snažila dávať aj Royal Canin aj Eukanubu, ani sa po tom neobzrel. Pozri si to na nete www.novafoods.net. Tiež môžeš pridať čerstvú pertžlenovú vňatku. A práve teraz mu dávam na vleklé problémy s hnačkovaním čínsky čaj a ešte nejaký prírodný prášok od liečiteľa, vyzerá, že to celkom zaberá. Samozrejme, ako doplnková liečba, pre posilnenie imunity a vyčistenie organizmu.
sonča
 
Príspevky: 47
Registrovaný: 10. Máj 2007, 12:36

Poslaťod Nils » 16. Okt 2007, 11:00

Áno Van. Máš úplnú pravdu. Áno, ano, ako povieš... :wink:

p.s. ..."logika" - sú tam úvodzovky, ale to je o.k. , aj tak máš pravdu Van. Moja jedinečná Van :oops: :oops: :oops:
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 691
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod zuzupes » 16. Okt 2007, 11:05

dakujem, dake som si opisala z tych stranok. s granulkami som prestala, presli sme na surove maso a prilohy(neviem si vynachvalit, ani moja fenka :lol: a to nehovorim o krasnej srsti a ziadne problemi s nechutenstvom). a davam par byliniek, ale chcem ich vediet co najviac.
Obrázok užívateľa
zuzupes
 
Príspevky: 226
Registrovaný: 19. Jan 2007, 10:04
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod sonča » 16. Okt 2007, 11:16

zuzupes píše:dakujem, dake som si opisala z tych stranok. s granulkami som prestala, presli sme na surove maso a prilohy(neviem si vynachvalit, ani moja fenka :lol: a to nehovorim o krasnej srsti a ziadne problemi s nechutenstvom). a davam par byliniek, ale chcem ich vediet co najviac.


---------------------------------
ja som práveže od začiatku (1,5 roka), kŕmila len vareným mäsom s prílohou (ryža), a havino mal dlhé mesiace problémy s hnačkovaním, teraz ako som mu ponúkla ten Trainer granule, (miešam ich do vareného mäska), a nakoniec pridám ešte suché granule, nech si zvyká, to mu tak bere, že miska je nalepená až na stene od tej rýchlosti, akou to vylizuje. Aj hovienko je krásne ako má byť, a nie také riedke, ako mal chudáčik celé mesiace, aj keď pod dohľadom veta. Ale pravda je taká, že kým sa do toho pustí, tak len obchádza okolo, a nedôverčivo oňucháva, a predtým, kým žral len mäso, tak sa do toho pustil hneď. Takže dôležitá je aj vôňa.
sonča
 
Príspevky: 47
Registrovaný: 10. Máj 2007, 12:36

Poslaťod zuzupes » 16. Okt 2007, 12:30

chvala bohu hovienka ma take ake maju byt. ale z vareneho mi tiez hnackuje. surove - super hovienka :lol:
Obrázok užívateľa
zuzupes
 
Príspevky: 226
Registrovaný: 19. Jan 2007, 10:04
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod Tula » 16. Okt 2007, 19:50

Vy ste ale mimo ale ved mne je to jedno krmte si tých vašich milačikov hoci čím ja viem presne čo je pre ních naj
Tula
 
Príspevky: 18
Registrovaný: 10. Sep 2007, 12:47

Poslaťod lucik » 16. Okt 2007, 20:25

Nils píše:
lucik píše:Nils... nna.. a mas to :wink:


...lucik, to čo mám je hlavne trpezlivosť so ženami.../aj s tebou, ty nežné žieňa :wink: /


ale neblaazni, hadam to so mnou take tazke nemas.. ved ja sa len malokedy ozvem ;)
Obrázok užívateľa
lucik
 
Príspevky: 175
Registrovaný: 22. Mar 2006, 15:29
Bydlisko: Piestany

Poslaťod rea » 16. Okt 2007, 21:58

emor píše:su aj take co rastu na granulovnikoch. tie su pre tych psov co nechcu svojou existenciou sposobovat utrpenie inym zivym tvorom.

ad veagni. - kto nezere maso - zabija kapustu. aj kapusta citi bolest .


Veď neboj, vyšľachtíme kravníky, kuratníky... Ostane vlk celý aj kapusta sýta. :D
Od prvého až do posledného dňa spoločného života so psom sa stávaš zodpovedným za to, čo Tvojho psa v živote stretne. Dobré, aj zlé. Skôr, ako si ho privedieš, uisti sa, že si to uvedomuješ!
http://vlcica.rajce.idnes.cz/
Obrázok užívateľa
rea
 
Príspevky: 194
Registrovaný: 4. Sep 2007, 20:43
Bydlisko: Jablonica

Poslaťod Nils » 17. Okt 2007, 7:26

lucik píše:
Nils píše:
lucik píše:Nils... nna.. a mas to :wink:


...lucik, to čo mám je hlavne trpezlivosť so ženami.../aj s tebou, ty nežné žieňa :wink: /


ale neblaazni, hadam to so mnou take tazke nemas.. ved ja sa len malokedy ozvem ;)


veď to - a ja čakám a čakám... :oops: :oops: :oops:
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 691
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

Poslaťod zuzupes » 17. Okt 2007, 7:52

Tula píše:Vy ste ale mimo ale ved mne je to jedno krmte si tých vašich milačikov hoci čím ja viem presne čo je pre ních naj

Tula,
a co je pre nich naj? vies nam poradit?rada si precitam nazor.
Obrázok užívateľa
zuzupes
 
Príspevky: 226
Registrovaný: 19. Jan 2007, 10:04
Bydlisko: Trenčín

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výživa, krmivá

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron