Mäsová konzerva-urologické problémy

Tu píšte všetko, čo sa týka výživy a krmív pre psov

Mäsová konzerva-urologické problémy

Poslaťod keit » 1. Sep 2007, 10:58

ahojky-poraďte mi prosím, kvalitnú mäsovú konzervu pri urologických problémoch aj kde ju dostanem kúpiť som zo Senca, ďakujem :)
Obrázok užívateľa
keit
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 3. Apr 2007, 19:51

Poslaťod keit » 1. Sep 2007, 18:04

nikto nevie :?: ja som zatiaľ našla len toto http://www.4labky.sk/index.php?act=view ... uctId=1206
http://www.zvieratka.sk/SK/?do=showgrp&gid=227 lenže tam sa píše, že pre psov s už existujúcim obmedzením funkcie obličiek (vzostup kreatinínu a močoviny v sére). Ďalej pri poškodení obličiek, napr. intersticiálna nefritída, akútne zlyhanie obličiek alebo anúria, struvity ale on nemá poškodené obličky má baktérie v moči ktoré mu spôsobujú veľmi bolestivé a opakované zápaly močových ciest :( a takú konzervu som na nete zatiaľ nenašla, prosím poraďte nám ktorá je tá správna :) už nechcem aby sa mu to viac stalo lebo strašne trpí :( viem len že pri týchto problémoch je vhodné krmiť mokrou stravou a nie sušenou-granulami
Obrázok užívateľa
keit
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 3. Apr 2007, 19:51

Poslaťod Fraga » 1. Sep 2007, 18:32

Asi by si sa mala spýtať veta, ktorá je tá správna a pravdepodobne ti ju hneď aj predá, lebo isto to bude niečo z vet size... :roll:
Obrázok užívateľa
Fraga
 
Príspevky: 464
Registrovaný: 9. Júl 2006, 11:26

Diagnoza

Poslaťod fosilia » 3. Sep 2007, 19:14

Keit trochu to mas popletene. Najskor navstiv veterinara urob si testy.
Moc , ktory odoberies nesmie byt starsi ako 1 hodina.
Odber krvi a potom sem poloz otazku aky tvoj psik ma po vysetreni diagnozu.
Zapal mocovych ciest potrebujes vediet pricinu nie stav.
Obrázok užívateľa
fosilia
 
Príspevky: 356
Registrovaný: 16. Okt 2006, 7:48

Poslaťod keit » 4. Sep 2007, 12:25

fosília-ďakujem že si sa ozval lenže ja to popletené nemám ale veterinári :( už sme vymenili 3 :-O lebo nevedia nájsť príčinu psíkovych problémov :( /už som to tu neraz písala/ každí tvrdí niečo iné a ver mi že nemalé peniažky sa kotúľajú na rôzne vyšetrenia už cca dva roky. Sme z toho už naozaj nešťastní a zúfalí ale čo je isté vždy má zvýšené PH v moči na 9. Krvné testy mu boli robené už 3x a v poriadku, momentálne užíva ATB Noroclav a jeho stav sa znova zlepšuje je veselý a už pekne pobehuje :) len keď ho chcem zdvihnúť na ruky a podoberiem ho pod zadoček tak dosť zakňučí :( V jednom príspevku si mi práve radil prejsť na mokré krmenie tak to chceme vyskúšať. Včera sme kúpili konzervy od Fitnes Traineru konské mäso-zemiaky takže skúsime ísť týmto smerom a ešte som čítala niekde na nete takú radu že ak má psík zásaditý moč treba ho okysľovať C-vit. V piatok doberie ATB a ideme na kontrolu PH.
Obrázok užívateľa
keit
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 3. Apr 2007, 19:51


Späť na Výživa, krmivá

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť