Ako pripravit vnutornosti?

Tu píšte všetko, čo sa týka výživy a krmív pre psov

Ako pripravit vnutornosti?

Poslaťod Katarina » 23. Aug 2007, 14:22

Akym sposobom varite pre vasich psikov vnutornosti? Napr. hovadzie/bravcove srdce (inak, aky je medzi tym rozdiel? ktore je pre psika vhodnejsie?), oblicky a pod. Uvarite to len vo vode alebo...Dakujem za rady
Katarina
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 13. Aug 2007, 15:18

Poslaťod Amaguk » 23. Aug 2007, 16:36

Srdce davam surove, podobne aj hov drzky, pecienky kratko obvarim v troche vody. Oblicky som este nedavala :)
Obrázok užívateľa
Amaguk
 
Príspevky: 578
Registrovaný: 28. Júl 2007, 19:05
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Bona13 » 23. Aug 2007, 20:16

:D Ahoj!!!Mi mu varíme tak že najprv srdcia a pečienky,žalúdky nakrájame a dáme variť spolu s ryžou.A je hotovo.Niekedy pridám ovesené vločky alebo cestoviny.Zmiešam mu aj s granulami.
Pes je jediný tvor,ktorý Vás miluje viac ako vy milujete seba.
Obrázok užívateľa
Bona13
 
Príspevky: 16
Registrovaný: 23. Aug 2007, 12:42
Bydlisko: DS

Poslaťod zuzupes » 24. Aug 2007, 7:33

ja zas hov.srdce davam surove, bravcove varim. aj pecienky varim. ostatne vnutornosti som zatial nedavala. ale ked varim srdce, tak ho nakrajam na kocky, dam varit, pridam ryzu, pohanku, otruby, alebo co najdem doma, strucky cesnaku. ku koncu pridam postruhanu zeleninku a este chvilku povarim. je z toho taka gebuzina ktora nasej moc chuti.
alebo este som na nete nasla recept na pripravu pecienky - rozmixujes pecienku 500g (ja ju len naskrabem) pridas 2vajcia, ovsene vlocky - aby z toho vznikla husta kasa, poriadne premiesas a das do rury piect na 30minut na 180stupnoch. tiez vynikajuce - teda aspom myslim, ja by som to neziedla ale havkacom to moc chuti.ahoj
Obrázok užívateľa
zuzupes
 
Príspevky: 226
Registrovaný: 19. Jan 2007, 10:04
Bydlisko: Trenčín


Späť na Výživa, krmivá

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť