krmivoooo

Tu píšte všetko, čo sa týka výživy a krmív pre psov

Poslaťod Nils » 31. Máj 2007, 7:27

fleur, z čoho žije tvoj havo, keď mu nič "nechutí" ?? Inak povedané ako často čím kŕmiš?? akého máš psa? čím ho kŕmil chovateľ??
V MINULOSTI SOM BOL DOSŤ NAMYSLENÝ, ALE DNES UŽ NEMÁM ŽIADNU CHYBU !

Keď auto - tak žihadlo! Keď žena - tak ohnivá! Keď pes - tak PITBULL !
Obrázok užívateľa
Nils
 
Príspevky: 691
Registrovaný: 2. Mar 2007, 12:19

strava

Poslaťod fosilia » 31. Máj 2007, 8:26

FLEUR píše:fosilia,mam prveho psa v zivote ktory u mna nie je ani mesiac a neviem ake krmivo mu mam kupovat.eukanuba,royal canin,acana a pro plan jej VôBEC NECHUTIA!!!!!!!!tak ak poznas nejake dobre krmivo tak by nebolo zle keby si mi poradil.

Predstav si ze prides do predajne a toto povies predavacovi. Bud natrafis na chovatela ci odbornika alebo podavaca.
Podavac sa uz viac nic neopyta a zacne ti ponukat zarucene zrave krmivo.
Take vsak nenajdes.
Upresni plemeno, vek a ake konretne duhy krmiv boli odkusane nie znacky ale nazvy krmiv.
Je mozne ze psik nie je este nauceny na suchu stravu a tak ho musis na nu postupne privykat. Dopln teda dalsie info.
:wink:
Obrázok užívateľa
fosilia
 
Príspevky: 356
Registrovaný: 16. Okt 2006, 7:48

Poslaťod FLEUR » 31. Máj 2007, 14:16

je to najdeny krizenec a veterinar odhadol vek na 7 mesiacov.skusala som pedigree junior,eukanuba puppy and junior medium breed. a tie ostatne neviem lebo tie mi dali vyskusat kamosky.
Dogs aren´t our whole lives but they make our lives whole.
Obrázok užívateľa
FLEUR
 
Príspevky: 34
Registrovaný: 31. Mar 2007, 20:07

Poslaťod FLEUR » 31. Máj 2007, 14:53

Nils.doteraz som ju krmila s pedigree 2-krat denne,ktore jej chutilo.kedze je to najdeny krizenec tak fakt neviem co jedol doteraz.
Dogs aren´t our whole lives but they make our lives whole.
Obrázok užívateľa
FLEUR
 
Príspevky: 34
Registrovaný: 31. Mar 2007, 20:07

Poslaťod Lada » 7. Jún 2007, 19:22

No tak FLEUR ako už začala papať?
Fosilia môžeš mi prosím niečo vysvetliť ak vieš:
Čo má prosím ťa spoločné krmivá Darling s PRO PLANOM. Pretože na oboch výrobkoch je značka PURINA ale kvalitou a cenou sa tieto krmivá predsa dosť líšia prečo potom majú spoločnú značku PURINA.
Dík
Lada
 
Príspevky: 109
Registrovaný: 25. Apr 2006, 19:34

Nestle

Poslaťod fosilia » 7. Jún 2007, 21:52

LADA predstav si ze ides kupovat spolocnost, ktora je znama na trhu pod nazvom produktu Purina. Takze jednoducho Nestle pouzilo dve znacky na jeden produkt. Marketing takto dokazal dostat do povedomia zakaznikov dve znacky a ci je nieco kvalitnejsie ako druhe to nebolo az tak dolezite.
Za morom je Purina znamejsia ako Proplan.
Obrázok užívateľa
fosilia
 
Príspevky: 356
Registrovaný: 16. Okt 2006, 7:48

Poslaťod FLEUR » 7. Jún 2007, 21:54

no uz hej.chuti jej Canutra :wink:
Dogs aren´t our whole lives but they make our lives whole.
Obrázok užívateľa
FLEUR
 
Príspevky: 34
Registrovaný: 31. Mar 2007, 20:07

Poslaťod Anja » 11. Jún 2007, 18:52

FLEUR píše:fosilia,mam prveho psa v zivote ktory u mna nie je ani mesiac a neviem ake krmivo mu mam kupovat.eukanuba,royal canin,acana a pro plan jej VôBEC NECHUTIA!!!!!!!!tak ak poznas nejake dobre krmivo tak by nebolo zle keby si mi poradil.


to za taky kratky čas si už stihol vyskušat tolko krmiv??? :o a skusil si aj rozne prichute??? skušaj dalej tebe tiež všetko nechuti :lol:
Obrázok užívateľa
Anja
 
Príspevky: 64
Registrovaný: 24. Mar 2007, 16:43

Poslaťod FLEUR » 11. Jún 2007, 19:20

uz som nasla.chuti jej Canutra ako som uz pisala.
Dogs aren´t our whole lives but they make our lives whole.
Obrázok užívateľa
FLEUR
 
Príspevky: 34
Registrovaný: 31. Mar 2007, 20:07

Predchádzajúci

Späť na Výživa, krmivá

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron