Krmivo pre čivavu?

Tu píšte všetko, čo sa týka výživy a krmív pre psov

Krmivo

Poslaťod fosilia » 5. Máj 2007, 10:52

Ayrin píše:Ja krmím hoci čím,či už Pedigree,alebo bono-mini,alebo šunky:) a musím povedať,že mi čivka prekvitá.kúpila som ju,a mala len 1,4 kg a asi preto ju aj predali,že bola malinká vo veku l rok.Teraz umňa má 1,7 kg ,čo je optimum,takže jú môžem aj uchovniť.Ja zloženia nedodržiavam, či C vit,či čo. Moja čivka zje úplne všetko.


Uchovniť ? Prečo likviduješ vlastného psíka? Skús si zistiť prečo najviac pacientov má problémy s obličkami, s pečienkou a zvlášť následne so srdcom.
:roll:
Obrázok užívateľa
fosilia
 
Príspevky: 356
Registrovaný: 16. Okt 2006, 7:48

Poslaťod Fanny » 7. Máj 2007, 13:52

Pre civavu nieje problem varit. Ale horsie je ze taka civava zerie ako macka, moj nezozerie maso len tak, mozes mu ho aj pozut, musi mat na to "naladu" aby si dal kusok masa. Takze som rada ze kazdy vecer mi zozerie za dve hrste toho ANF a este mu aj chuti. Fosilia keby si dal mojmu to avokado s ryzou a masom tak sa na teba pozrie s vyrazom - to si zozer sam :evil:
Ked ma v miske fajnovu konzervu od Aimondy, ktora vonia tak, ze ja by som ju najradsej zjedla ako pasteku, zalezie pod postel a caka na tie svoje granule. Este ze mam doma aj ine plemeno, s ktorym mam zas opacny problem - este sme nezistili co jej nechuti :wink:
Obrázok užívateľa
Fanny
 
Príspevky: 131
Registrovaný: 11. Apr 2007, 12:29

Poslaťod evulkak » 7. Máj 2007, 14:28

fosilia

mam pocit ze si ayrin celkom nepochopil. nejde civavu uchovnit tak ze ju prezerie :lol: ale ze ju uchovni aby mala PP-ckove mlade.
aspon takto som to pochoplia ja. :)
Obrázok užívateľa
evulkak
 
Príspevky: 227
Registrovaný: 27. Feb 2007, 16:26
Bydlisko: BA

odpoved

Poslaťod fosilia » 7. Máj 2007, 15:12

Pochopil som velmi dobre. Prave to je problem, ktory takyto chovatelia nevhodným kŕmením posuvaju na potomstvo. Vacsina psov konci s diagnozou geneticka preddispozicia.
Obrázok užívateľa
fosilia
 
Príspevky: 356
Registrovaný: 16. Okt 2006, 7:48

Poslaťod MariaH » 7. Máj 2007, 17:29

to fosilia
Avokado, ryza a hydinove masko je pochutkou aj pre mna a moj maly "civaviacik" si na nej dnes skvelo pochutnal, nastastie mu chuti vacsina potravy, ktoru mu davam. Velmi pekne dakujem za tuto radu, som z nej nadsena :D
MariaH
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 27. Mar 2007, 17:38

Predchádzajúci

Späť na Výživa, krmivá

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia