nové krmivá ?

Tu píšte všetko, čo sa týka výživy a krmív pre psov

Poslaťod dexter13 » 23. Mar 2007, 11:49

sylva píše:U nás drží prím Hillska, na tú nedám dopustiť. Bežne ňou nekŕmim, pri našom počte psov je to finančne neúnosné, ale na vylepšenie kondície, v zime a pri záťaži ju nasadím. A som maximálne spokojná.


No vidis a u mna ju nekupi nido, lebo dost psom nesadne a se*u s nej jak po prehanadle /vratane postupneho prechodu/...netvrdim, ze niektorym nie. Chces mam ju este na sklade? :lol:
Obrázok užívateľa
dexter13
 
Príspevky: 414
Registrovaný: 22. Jan 2007, 10:02

Poslaťod Ivka » 23. Mar 2007, 11:52

je stihly aj vitalny a po navsteve vetika (kvoli odcerveniu) zevraj aj v pohode s vahou.

znamymi znalymi veci boli dalsi chovatelia a kedze su skusenejsi ako ja, tak som predpokladala, ze vedia co hovoria. :roll:
nemenim mu krmivo lebo ma to bavi :(

dakujem vsetkym za odpovede, prechadzame na trainer a vysadzujem calciove tabletky, holt dufam, ze bude dobre :)
Ivka
 
Príspevky: 139
Registrovaný: 22. Mar 2007, 12:14
Bydlisko: BA

Poslaťod Ivka » 23. Mar 2007, 11:54

este otazocka, kde dostanem trainer v BA? nasla som obchodik v petrzalke a eto vsjo....
Ivka
 
Príspevky: 139
Registrovaný: 22. Mar 2007, 12:14
Bydlisko: BA

Re: :o)

Poslaťod dexter13 » 23. Mar 2007, 12:08

evulkak píše:debata stále o tom istom rozoberaná na 100 fórach.
Skúste si prečítať tento článok možno sa dozviete niečo nové resp. pochopíte isté súvislosti.

http://www.schnauzer.cz/clanek.php?id=76

8) :wink:


vetoska jaka nabusena informaciami :lol: ... osobne by som bod 3 nezavrhoval na nikdy!!!! lebo zbytky co ostane je v podstate varena strava a pod. Na dedine bezne a psici su zdravy jak repa. Taze o tom po tom...

K ostatnemu nemam co, lebo v podstate to iste sme tu uz vsetci
preberali. :D

Dalsia vec - dealuje firstmate, cize uz to skresluje nazor... Netvrdim, ze firstmate nema dobre niektore vyrobky, len ze ide o bezne muckove krmivo ako canidae, eagle pack, ANF, precept a podobne, ktore sa vyrabaju v USA a Kanade a ta cena je dost prehnana...

Inac na Sr ten dovozca firstmate stoji za to, isty znamy bratia casto preberany na forach.... Ako mozu chcet aby sa FM predavalo v obchodoch, ked ho sami rozvazaju po domoch, sam osobne pan majitel. Samo, ze za normalnu predajnu cenu. Kto bol na vystavach s figlami ako granula zazracne plava na vode a preto je vynimocna, dostanu akurat tak deti. Jedine co maju dobre je hypoalergenne krmivo... ostatne ako skoki a pod za moc nestoja
Obrázok užívateľa
dexter13
 
Príspevky: 414
Registrovaný: 22. Jan 2007, 10:02

Krmivo

Poslaťod fosilia » 23. Mar 2007, 13:08

Ivka píše:este otazocka, kde dostanem trainer v BA? nasla som obchodik v petrzalke a eto vsjo....

www.trainer.sk a staci citat...
Firstmate,Eagle Pack,Pro-pac atd su velmi podobne zlozenim plus minus ine zlozky pre mna sympaticke uz len konzervaciou takze myslim, ze mozeme byt radi ze to na trhu u nas mame.
Obrázok užívateľa
fosilia
 
Príspevky: 356
Registrovaný: 16. Okt 2006, 7:48

Poslaťod dexter13 » 23. Mar 2007, 13:23

ved prave podobne... a pozri cenu eagle pack cca 1800, firstmate cca 2200 viacmenej nad 2000.

fos, ved ty si z milankom kecal este na dog, mily panko nie?
Obrázok užívateľa
dexter13
 
Príspevky: 414
Registrovaný: 22. Jan 2007, 10:02

Poslaťod Ivka » 23. Mar 2007, 13:24

na stranke maju len ivanku nie BA, alebo som zle pozerala??
Ivka
 
Príspevky: 139
Registrovaný: 22. Mar 2007, 12:14
Bydlisko: BA

Poslaťod dexter13 » 23. Mar 2007, 13:27

zle, je tam keyte salon ba

inac ta stranka je jak u debi*ov, tiez som sa tam nedozvedel, ze co robit ked ho chces predavat... jeden nefunkcny formular :roll:
Obrázok užívateľa
dexter13
 
Príspevky: 414
Registrovaný: 22. Jan 2007, 10:02

Poslaťod Ivka » 23. Mar 2007, 13:40

dik, uz som si vsimlo.
Ivka
 
Príspevky: 139
Registrovaný: 22. Mar 2007, 12:14
Bydlisko: BA

KRMIVO

Poslaťod fosilia » 23. Mar 2007, 16:51

Este som zabudol urobit reklamu mojmu priatelovi Mrázkovi - veterinarovi. Takze pri starom zimaku priamo u neho kupis Hills,RC aj Trainer. Cital som z inych for
na neho chvalu.
Ano je pravdou, ze niektore krmiva zlozenie a cena nezodpoveda ale to je mozno viac o reklame ako o kvalite. Tazko sa to posudzuje zvlast ked nepoznam krmivo, ktore by sa az tak draho vyrabalo. Vacsina krmiv u nas nazyvanych superpremiove maju pomerne nizku vyrobnu cenu. To je vsak uz o niecom inom a v tomto samozrejme z Dexterom13 musim suhlasit.
Ked si uvedomime a spozname ako sa krmivo vyraba a co do neho vlastne ide pri vyrobe a potom sa pozrieme na ponuku krmiv ala hypermarket tak je otazkou ci tieto produkty este mozeme nazyvat krmivom pre psov. Ja osobne by som pouzil iny vyraz. :lol:
Obrázok užívateľa
fosilia
 
Príspevky: 356
Registrovaný: 16. Okt 2006, 7:48

Predchádzajúci

Späť na Výživa, krmivá

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť