[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - Krmivá

Krmivá

Tu píšte všetko, čo sa týka výživy a krmív pre psov

Poslaťod DaGi » 18. Aug 2008, 20:39

ja krmim krmivom Diamond a je ti uzasne krmivo hoci dost drahe ale stoji to za to :D :D :D
Obrázok užívateľa
DaGi
 
Príspevky: 26
Registrovaný: 14. Aug 2008, 12:30

krmivo senior

Poslaťod keit » 19. Aug 2008, 12:59

fosília - prečo som prešla na kuracinu? prečítaj si diskusiu a dozvieš sa.
Nemám rada takéto reakcie - nemám 18 a myslím že ani ty.


-Poradí mi prosím niekto kvalitné senior krmivo ale aby neobsahovalo kuracinu? Ďakujem
Obrázok užívateľa
keit
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 3. Apr 2007, 19:51

Poslaťod krista » 19. Aug 2008, 13:39

keit,fosilia podla mna tym chcel zdžubat mňa..........ak som to dobre pochopila,ale neva,on to myslel výchovne.... :wink: a k tomu tvojmu seniorovi,známa chová whippetov seniorov tej tiež nesedeli kuracinky,teraz kŕmi HILLS kou,science plan canine senior lamb & rice a chváli si to......tak isto ako nám vyhovuju tie proplanky jahňacie,skús niečo podobné....a čo rybacinka?to ste už mali? Napr First mate má niečo podobné seniorovské....kuk.....
Navždy si zodpovedný za to čo si k sebe pripútal.....
Antoine de Saint Exhupery
Obrázok užívateľa
krista
 
Príspevky: 52
Registrovaný: 11. Sep 2007, 9:29
Bydlisko: komárno

krmivo

Poslaťod fosilia » 19. Aug 2008, 14:40

Ano vychovne i ked teda v nasom veku sa to uz nehodi.

Jahnacina s ryzou mas ved na vyber toho dost podmienkou je aby tam bol len tento jediny ziv.protein. Je pravdou, ze napr. Proplan tam ma este hydinove proteinove izolaty na zvysenie proteinoveho cisla ale tie su tak rozbite, ze reakcia na ne je minimalna.

DaGi firmam, ktore pozabijali svojou neschopnostou a vaznym pochybenim psov ja osobne neverim. Tato firma v poslednych rokoch dva krat za sebou sposobila vazne problemy zvieratam po celych USA.
Obrázok užívateľa
fosilia
 
Príspevky: 356
Registrovaný: 16. Okt 2006, 7:48

Poslaťod krista » 19. Aug 2008, 14:48

ale hodí,rozum nie je podmienený vekom,tak to beriem...... 8) a su tieto izoláty aj v light verziách?existuje krmivo kde sa to nenachádza? čo by si ty poradil na zvýšenú kyselinu? vďaka
Navždy si zodpovedný za to čo si k sebe pripútal.....
Antoine de Saint Exhupery
Obrázok užívateľa
krista
 
Príspevky: 52
Registrovaný: 11. Sep 2007, 9:29
Bydlisko: komárno

krmivo senior

Poslaťod keit » 29. Aug 2008, 13:59

akosi neviem nájsť v tej spúste krmiva to správne-vždy mi tam niečo chýba alebo vadí :-( a najhoršie je to, že pre psíkov Seniorov toho na výber moc nie je :shock:
-Hľadám krmivo-granule ktoré by neobsahovalo kura pre psíka s citlivým zažívaním, malo by obsahovať nejaké tie chrupavky na kosti-klby, čisté čo sa tíka aditív a najsamlepšie by bolo aby bolo vyrobené s "čerstvého mäska" ako napr. Trainer fitness :-) takéto krmivo som nenašla ak také existuje prosím poraďte možno som prehliadla, ďakujem :-)
Obrázok užívateľa
keit
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 3. Apr 2007, 19:51

Re: Krmivá

Poslaťod CANIDAE » 11. Aug 2010, 8:09

Canidae krmiva pre psov za bezkonkurenčné ceny ! :D

Od pondelka novy internetovy obchod, viac info topkrmiva@post.sk :ahoj:
Obrázok užívateľa
CANIDAE
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 11. Aug 2010, 7:59

Re: Krmivá

Poslaťod CANIDAE » 11. Aug 2010, 8:10

Canidae krmiva pre psov za bezkonkurenčné ceny ! :D

Od pondelka novy internetovy obchod, viac info topkrmiva@post.sk :ahoj:
Obrázok užívateľa
CANIDAE
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 11. Aug 2010, 7:59

Re: Krmivá

Poslaťod Lada » 19. Aug 2010, 23:46

Ahoj. Chcela by som vedieť názory a skúsenosti na tieto krmivá rada PRONATURE a BRIT CARE ďalej na BELLFOR a OMNIPRO.Veľmi pekne ďakujem.
Lada
 
Príspevky: 109
Registrovaný: 25. Apr 2006, 19:34

Re: Krmivá

Poslaťod CANIDAE » 23. Aug 2010, 9:01

ahojte, ja som vyskusala krmivo Canidae All Life stages a so velmi spokojna. Moj milacik ma peknu lesklu srst a ma rad krmivo Canidae. Odporucal nam chovatel aj veterinar a ja som velmi spokojna. :D
Objednala som to na stranke topkrmiva.sk , pozerala som aj ine stranky ale su velmi drahe.
Obrázok užívateľa
CANIDAE
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 11. Aug 2010, 7:59

Re: Krmivá

Poslaťod Katka2641997 » 28. Dec 2010, 18:51

my dávame acanu a sme spokojný.
Katka2641997
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 4. Aug 2010, 14:43

Re: Krmivá

Poslaťod deeeee » 24. Feb 2011, 15:09

stačí sa pozreť na zloženie , najlepšie v pôvodnom znení.

ORIJEN, ACANA, CANIDAE a TASTE OF WILD sú best na slovenskom trhu

www.zoofast.sk

ešte barking heads vypadajú dobre ale obsahujú repkový olej o ktorom som čítala, že je z dlhodobého hladiska škodlivý, rakovinotvorný .
deeeee
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 24. Feb 2011, 14:19

Re: Krmivá

Poslaťod deeeee » 4. Máj 2011, 16:17

Acanu doporučujem a tiež taste of wild duck
deeeee
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 24. Feb 2011, 14:19

Re: Krmivá

Poslaťod mahi » 2. Feb 2012, 7:26

Ja osobne krmim mojich milacikov krmivom znacky Arion.Ta znacka ma specializovane krmivo ktore je rozdelene na rozne druhy podla toho aky je pes(mlada, obezny, stary) a este k tomu kazdy druh ponuka rozne variace(vysokoenergeticke atd). Mam s nim dobre skusenosti a nie je drahe. Da sa kupit cez internetovy obchod
mahi
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 21. Jan 2012, 6:54

Re: Krmivá

Poslaťod happydogpresov » 11. Apr 2013, 22:04

Happy dog- náš vďaka nim kvitne! - pozrite sa sami https://www.facebook.com/BENTLEYBijouBOX?fref=ts
gRANULE NA eshope http://happydogpresov.sk/
happydogpresov
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 11. Apr 2013, 21:56

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výživa, krmivá

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron