Zmena krmiva

Tu píšte všetko, čo sa týka výživy a krmív pre psov

Zmena krmiva

Poslaťod Rhody » 1. Sep 2006, 22:20

Prosím vás, len sa chcem opýtať, že kedy by som mal zmeniť krmivo mojej sučke RR, keď je gravidná ? v ktorom týždni asi....resp...mesiaci
Vďaka
Rhody
 

Poslaťod . » 2. Sep 2006, 10:07

nemusis menit, len musis zvysovat pomaly davky :wink:
.
 

Poslaťod Rhody » 2. Sep 2006, 11:42

no hej....ale viem ze je specialne krmivo pre taketo suky...ci to az potom ked budu stenata cicat.....no neviem...
Rhody
 

Poslaťod michelle » 2. Sep 2006, 22:50

tak s tymto ti neviem velmi poradit, ale ako uz povedal Anonym davky bude potrebne zvysovat...a ak je nejake krmivo pre suky v tomto obdobi, malo by na obale byt napisane navod na pouzitie a podobne, tam by to malo byt vysvetlene, no nie? no a dufam, ze nekupis nejake lacne, stenata potrebuju spravnu vyzivu v bruchu a aj samotna sucka ju potrebuje, pre dostatok sil..najlepsi je ROYAL CANIN alebo EUKANUBA ale asi Royal :) .....a prajem vela stastia, radosti a uspechov z drobcami, jeeeej :D
Obrázok užívateľa
michelle
 
Príspevky: 81
Registrovaný: 1. Jan 2006, 23:45
Bydlisko: Poprad

Poslaťod Rhody » 3. Sep 2006, 0:53

dakujem pekne....no mala uz aj eukanubu, aj royal, skoro vsetko dobre sme skusali...momentalne ma precept ci ako sa tomu nadava....a je s tym spokojna....uvidime, co poradi doktor
Čím viac poznávam ľudí, tým mám radšej psov !
Obrázok užívateľa
Rhody
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 2. Sep 2006, 18:04
Bydlisko: Košice

Poslaťod ankous » 5. Sep 2006, 22:41

da sa povedat, ze skoro kazda znacka granul obsahuje radu pre gravidne, kojacie suky. Vacsinou su to krmiva pre steniatka. V obdobi gravidity ide hlavne o vyzivu suka a buducich steniatok. Ani nie tak kolko, ale co.
Ak nema problem zo zmenou krmiva /nehnackuje/ tak jej hore spominane krmivo davaj od 5teho tyzdna gravidity az po odstavenie steniat. Ak ma problem tak pomaly zvykaj cca 7dni/miesaj postupne stare s novym /a zacni v 4tom tyzdni gravidity tiez az po odstavenie steniat. :wink:
A N K O U S
www.anniegarden.sk
Obrázok užívateľa
ankous
 
Príspevky: 138
Registrovaný: 4. Okt 2005, 23:52
Bydlisko: Kosice

Poslaťod mimi » 6. Sep 2006, 13:08

Tak ako píše Ankous :wink:
Plus nezabudni,že treba dávať jesť častejšie v menších dávkach,nakoľko bude mať bruško plné šteniat,tak sa jej nezmestí do žalúdka veľa jedla naraz.
mimi
 


Späť na Výživa, krmivá

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia