[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 214: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 87: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 129: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 130: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1685: htmlspecialchars(): charset `Win-1250' not supported, assuming utf-8
Chovateľské fórum na www.chovatelia.sk • Zobrazenie témy - krmivo

krmivo

Tu píšte všetko, čo sa týka výživy a krmív pre psov

krmivo

Poslaťod gabi » 7. Jún 2006, 18:09

Chcela by som sa opytat ci niekto nema nahodou skusenosti s krmivom Bosch a tiez ci sa da kvalitou aspon trochu porovnat s Royalom, Eukanubou a Hillskou.
Dakujem velmi pekne
gabi
 

Poslaťod offca » 8. Jún 2006, 7:28

O tomto krmive vobec malo ludi vie, ale čo poznam, čo s nim krmia, su s nim maximalne spokojni, vychvaluju ho. Ja osobne by som nim tiež velmi rada skusila krmiť, no toto krmivo obsahuje vyššie množstvo karoténu, takže ak nechcem, aby sa mi psy zafarbovali ako by nemali, mam smolu. No to je jeden biely a druhy čierny. Takže obaja takpovediac farebne extremy :)
No ak maš trebars NO alebo ine plemena hnedej a roznych inych farieb, tym sa taketo krmiva naopak odporučaju. Nadobudaju tak krasne syte farby.
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 445
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod gabi » 8. Jún 2006, 13:28

dakujem velmi pekne za odpoved
Totizto mi poradili v chovatelskych potrebach ze je dobre a je cenovo vyhodnejsie ako royal canin, hills a ekunanuba.
Mam doma steniatko yorkshiskeho teriera.
Tak dufam ze mu neposkodim, ked mu vyskusam kupit tieto granulky.
gabi
 

Poslaťod Mary » 8. Jún 2006, 17:02

ja o tychto granulach počujem prvýkrat.Ja som mala Acanu,Eukanubu a skončila som na granulach Arion.
Obrázok užívateľa
Mary
 
Príspevky: 198
Registrovaný: 12. Sep 2005, 22:47
Bydlisko: BA

Poslaťod Michaela » 9. Jún 2006, 7:15

Aj aj o tych krmivach pocujem prvykrat. My kupujeme pre Sirku co su lacnejsie, ale vacsinou neviem ako sa volaju, ale je na nich obrazok rigbacka.
Michaela
 
Príspevky: 267
Registrovaný: 31. Mar 2006, 7:33
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod offca » 9. Jún 2006, 7:26

tak tje babizne, čo neviete, http://framato.szm.sk/ ...aby ste mali prehľad :wink:
"Ak sa k Vám vkradne zlodej, spoznáte to podľa štekotu psa. Ale ak máte doma argentínsku dogu, spoznáte to podľa kriku zlodeja"
Obrázok užívateľa
offca
 
Príspevky: 445
Registrovaný: 21. Okt 2005, 20:15
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Poslaťod Andrea » 9. Jún 2006, 8:34

KŔMIM BOSCHOM UZ NIEKOLKO ROKOV. JE TO VYSOKO KVALITNE NEMECKE KRMIVO. MAJU TOLKO MOŽNOSTI PRE ROZNE TYPI PSOV AKO INE KRMIVA NEMAJU. NEPOUZIVAJU SOJU, CO JE BEZNE U RC. PSI SU SPOKOJNI NASYTENI, MAJU KRÁSNU LESKLU SRSŤ. JE VHODNE PRE KRATKO AJ DLHOSRSTE PLEMENA.
Andrea
Andrea
 
Príspevky: 126
Registrovaný: 14. Feb 2006, 15:04
Bydlisko: Stredné Slovensko

Re: krmivo

Poslaťod Zoyla1 » 31. Mar 2015, 8:30

krmite niekto Animondou ? ake mate skusenosti s tymto krmivom ? Ja som vyskusala zatial aj granule a konzervy,a zda sa, ze konzervy su v pohode.. :roll:
Zoyla1
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 31. Mar 2015, 8:29

Re: krmivo

Poslaťod catdogke » 5. Jún 2016, 13:42

Mam velmi dobre skusenosti s Panzi a najdes ho tu: www.catdogke.eu
catdogke
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 5. Jún 2016, 13:39

Re: krmivo

Poslaťod Ferdo » 7. Feb 2017, 19:41

O tejto som zatiaľ nepočul, no ja skôr kupujem granule značky Optimanova :)) odporúčam. Je zdravá a kvalitna
Ferdo
 
Príspevky: 34
Registrovaný: 4. Sep 2015, 13:14

Re: krmivo

Poslaťod 4lena » 1. Mar 2017, 22:46

Tieto presne nepoznám, no ja zvyčajne kupujem cez e-shop tieto :) odporúčam Ja kupujem svojej fenke takéto granule :)) https://www.juko-krmiva.cz/vyhledavani. ... &hledat_v=
4lena
 
Príspevky: 41
Registrovaný: 9. Sep 2015, 16:15

Re: krmivo

Poslaťod JaJiNa » 3. Dec 2018, 18:58

my kupujeme výlučne brit a teraz najnovšie sme prešli na brit monoprotein rabbit
JaJiNa
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 3. Dec 2018, 18:45


Späť na Výživa, krmivá

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron